بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

بازسازی پارکینگ

نوسازی پارکینگاگر برای رفت و آمد به مکان های مختلف، خرید، دید و بازدید، رفتن به سرکار و دانشگاه و … از اتوموبیل و وسایل نقلیه استفاده می کنید، حتما متوجه شده اید که چقدر شناختن یک پارکینگ عظیم با ظرفیت بالا، می تواند در خیابان های شلوغ که جایی برای پارک...

15 مهر 1399

قلعه ای هم پیوند با محیط زیست که نیاز به ملی شدن دارد

ایسنا/ این خبر پیرامون قلعه ای هم پیوند با محیط زیست که نیاز به ملی شدن دارد، نگارش شده است.

12 شهریور 1399

بازسازی سالن توفیق جهانبخت حدود 2 میلیارد تومان هزینه داشت

به گزارش خبرنگاران، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه نمود: سالن زنده یاد مهندس توفیق جهانبخت تهران که از دهه های پیش محل تمرین تیم های ملی و همچنین قهرمانان و پیشکسوتان نامی کشتی ایران بود، به دلیل فرسودگی و نا ایمن بودن...

31 مرداد 1399

معترضان لبنانی به ساختمان وزارتخانه ها در بیروت هجوم بردند

معترضان لبنانی روز شنبه 18 مردد به ساختمان های چند وزارت خانه در بیروت هجوم بردند، دفترهای انجمن بانک های لبنان را در هم ریختند و با نیروهای پلیس درگیر شدند.

27 مرداد 1399

اتفاقات جالبی که برای گردشگران کارکشته در سفرهایشان اتفاق افتاده اند

هر گردشگری حداقل یک داستان خیلی جالب برای گفتن دارد؛ هر چقدر شما بیشتر در حال گشت و گذار و کاوش دنیا باشید، شانس اینکه چیزی منحصر بفرد و خارق العاده را تجربه نموده باشید، بیشتر می گردد. در این نوشتار، بهترین داستان های کوتاه سفر از گردشگران باتجربه و...

10 مرداد 1399

دوره های آموزشی ملی و بین المللی میراث فرهنگی از سال آینده در شهرسوخته برگزار می گردد

مدیر پایگاه میراث جهانی شهرسوخته گفت: بسیاری از دوره های آموزشی حوزه میراث در سطح ملی و بین المللی از سال آینده با یاری موسسه های بین المللی مستقیما در سایت شهرسوخته برگزار می گردد.

20 تیر 1399

شروع بازسازی خانه یاغی زهی سه کوهه در هامون

سرپرست معاونت میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان از آغاز بازسازی خانه یاغی زهی سه کوهه در هامون با اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال اطلاع داد

29 خرداد 1399

بازار ملک از نگاه مطبوعات

روزنامه مردم سالاری - ساخت و ساز در 10 شهر روی گسل ممنوع می شود معاون وزیر راه گفت: به دنبال ابلاغ مصوبه و نقشه ممنوعیت ساخت و ساز بر روی گسل های شهر تهران، برای 10 شهر دیگر هم این نقشه ها را در دست تهیه داریم.

27 خرداد 1399

تسهیلات 40میلیون تومانی برای مالکان مسکن مهر

مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اعلام پرداخت 40 میلیونی تسهیلات جدید به مالکان مسکن مهر، شرایط و جزییات پرداخت این تسهیلات را بیان نمود.

20 خرداد 1399

خبرنگاران فعالیت ناوگان حمل ونقل عمومی بوشهر همچنان تعطیل است

بوشهر-خبرنگاران- سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری بوشهر گفت: تعطیلی فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری این بندر تا ابلاغ ستاد مبارزه با کرونا این استان همچنان ادامه دارد.

10 خرداد 1399

خبرنگاران 296 میلیارد ریال برای بازسازی خانه های سیل زده اصفهان پیش بینی شد

اصفهان- خبرنگاران- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان گفت: برای بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل در استان 296 هزار و 350 میلیارد ریال یاری بلاعوض و تسهیلات بانکی پیش بینی شده است.

3 خرداد 1399

جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در فرانسه دانلود می گردد ، ایران تکنولوژی دانلود اطلاعات جعبه سیاه این هواپیما را ندارد

مدیرکل دفتر سوانح سازمان هواپیمایی بیان کرد: جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده برای دانلود به فرانسه فرستاده می گردد.

29 اردیبهشت 1399

توافقی برای جنگی جدید در افغانستان!

توافق نامه صلح میان طالبان و آمریکا، بالاخره پس از ماه ها فراز و فرود، در شهر دوحه و در حضور نمایندگان حدود 30 کشور جهان که اکثرا از متحدان آمریکا در جنگ افغانستان به حساب می آمدند و بدون حضور نمایندگانی از افغانستان به امضا رسید.

30 فروردین 1399

از ابتدای سال 18 هزار میلیارد تومان برای سیل هزینه کردیم

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه دولت با وجود محدودیت های اعتباری برای جبران خسارت مردم کوتاهی نمی کند، اضافه نمود: طی 11 ماه گذشته از ابتدای سال تا به امروز 18 هزار میلیارد تومان برای سیل هزینه نموده ایم.

9 فروردین 1399

کولوسئوم رم ؛ قتلگاه گلادیاتور

شاید کولوسئوم خاطره خوبی از خود بین مردم به جای نگذاشته باشد، اما امروز به عنوان یک جاذبه بی نظیر گردشگری در رم شناخته می گردد.

3 فروردین 1399

اقتصادمقاومتی به روایت جهانگیری، طیب نیا و دهقان

به گزارش خبرنگاران، اسحاق جهانگیری در دومین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی از سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به عنوان فرصتی بی نظیر برای دولت یاد کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب تاکیدات ویژه ای نسبت به اجرای این سیاست ها دارند و این امر فرصت ویژه...

25 اسفند 1398

وزارت ارتباطات اسناد مربوط به شبکه ملی اطلاعات را ارائه کرد

به گزارش خبرنگاران، پس از سال ها فراز و فرود در اجماع نظر اعضای شورای عالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات بر سر تعریف مفهوم یکسان از شبکه ملی اطلاعات، هفته گذشته وزارت ارتباطات طرحی را به صحن شورای عالی فضای مجازی برد که به نظر می رسد از نظر اعضای این شورا،...

17 اسفند 1398