مقالات گردشگری

احتیاج زنان به نوازش جدای از رابطه جنسی

احتیاج زنان به نوازش و محبت جسمانی جدا از رابطه جنسی احتیاجی است که مردان با توجه به آن می توانند رابطه جنسی را به یک عشق ورزی واقعی تبدیل نمایند.

10 آذر 1399

جنگنده های ایرانی به آمریکای جنوبی می فرایند؟

خبرنگاران: به نظر می رسد که جنگنده های ایرانی ظرفیت خوبی برای صادرات به ونزوئلا دارند.

7 آذر 1399

موقعیت ترامپ و بایدن در 8 ایالت مشخص کننده چگونه است؟

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در حالی که تنها 20 روز به انتخابات ریاست جمهوری این کشور باقی مانده است برای راهیابی مجدد به کاخ سفید به کسب آرای الکترال اغلب ایالت های سرنوشت ساز نیاز دارد.

30 آبان 1399

نابودی میراث امپراتوری شیرازی ها در آفریقا

مرتضی رضوانفر، عضو هیات علمی پژوهشگاه میراث و گردشگری گفت: علی ابن حسن شیرازی و 6 فرزند او از قرن 10 میلادی به مدت 500 سال چندین دولتشهر در شرق آفریقا شامل بخش هایی از کشورهای سومالی، کنیا، تانزانیا و موزامبیک، ایجاد نموده و امپراتوری پرافتخار شیرازی ها...

26 آبان 1399

تعطیلات لوکس خانوادگی در سواحل مدیترانه

شاید بسیاری از شماها به تعطیلات خانوادگی در خارج از کشور رفته باشید، اما اطلاعات کافی در مورد بهترین و لوکس ترین مناطق و گردش گاه های خانوادگی را نداشته باشید. اگر همچنان به دنبال رفتن به تعطیلات خانوادگی مخصوصا در فصل تابستان هستید، خبرنگاران به شما...

23 آبان 1399

مسافری به نام کرونا در مترو ، موج سوم کووید19 با حمل ونقل عمومی جابه جا می گردد

با اینکه فصل پاییز با موج سوم کرونا شروع شد و مسائل بسیاری در حوزه حمل ونقل وجود دارد این مسائل مطرح شده و تراکم بی اندازه در مترو میتواند مارا با موج چهارم و پنجم و... در ماه های اینده روبرو کند.

20 آبان 1399

تکمیل زیرساخت های گردشگری روستای زنگی در کرمانشاه

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از تکمیل زیرساخت های گردشگری روستای زنگی در بخش فیروزآباد اطلاع داد.

18 آبان 1399

کرونا در کشور همچنان صعودی است

بنابر اعلام کمیته اپیدمیولوژی بیماری کرونا وزارت بهداشت، در هفته منتهی به 11 مهر ماه، منحنی اپیدمی این بیماری در کشور شاهد فرایند ثبات با تغییرات مختصر صعودی همراه بوده و 12 استان نیز آغاز پیک جدید بیماری را شاهد بودند.

18 آبان 1399

خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن ها وجود دارد؟

مسعود ردایی به تحلیل و بررسی خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن ها پرداخت.

10 آبان 1399

(تصاویر) سرنوشت یادبود های دورهمی چه شد؟

در حالی که بعضی رسانه ها و مخاطبان مدت هاست که نسبت به سرنوشت نامعلوم یادبود های اهداشده به برنامه دورهمی ابراز نگرانی نموده بودند، سازندگان این برنامه حراج آنلاین را بهترین راه حل برای سرانجام این حاشیه ها دانسته اند.

6 آبان 1399

اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی

خیلی از ایرانیان به دنبال مهاجرت و اقامت در حوزه شنگن و کشورهای اروپایی هستند، اما اغلب کشورهای این حوزه قوانین سخت و پیچیده ای را برای دریافت ویزا و اقامت متقاضیان وضع کرده اند که فرایند ای زمان بر است و هزینه زیادی هم دارد.

3 آبان 1399

معاونِ بی ادب وزیر خارجه آمریکا را از لبنان بیرون کنید

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وئام وهاب رئیس حزب توحید عربی و وزیر اسبق لبنان اعلام کرد که دیوید شینکر معاون وزیر خارجه آمریکا انسان بی ادبی است.

27 مهر 1399

آمریکا اعمال تحریم بر مینسک را بررسی می کند

آمریکا نیز به دنبال اعمال تحریم هایی علیه مینسک به دلیل تقلب در انتخابات ریاست جمهوری و خشونت علیه معترضان است. در حالی که معترضان به نتایج انتخابات همچنان با نادیده دریافت تمامی هشدارها و تهدیدها در خیابان ها هستند و فراخوانی برای تعطیلی ادارات و نهادهای...

26 مهر 1399

لغو ویزا دوطرفه ایران و روسیه تا سرانجام ماه جاری

علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در هشتمین جلسه شورای سیاست گذاری بخش خصوصی گردشگری، تجربه لغو یکطرفه ویزا با چین و عمان را مثبت و خوب ارزیابی کرد و گفت: در همین ارتباط سرانجام ماه جاری سفری به روسیه خواهم داشت و موضوع لغو دوطرفه...

24 مهر 1399

نشریات ترکیه، اردوغان: اقتصاد ترکیه با بادهای مصنوعی نمی لرزد، حمله در شرق مدیترانه

تحولات شرق مدیترانه تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.

22 مهر 1399

کرونا در اروپا، از به میدان آمدن ارتش ها تا بالاترین سطح هشدار کرونایی در چندین شهر فرانسه

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا حاکی از آن است که در بعضی کشورها از جمله آلمان و اسلواکی ارتش برای مهار کرونا به میدان آمده و در چندین شهر فرانسه هم بالاترین سطح هشدار کرونایی اعمال شده است.

22 مهر 1399

بهبود بهره وری شبکه در گرو افزایش ظرفیت پست

طی مراسمی که با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد، رمضانعلی سبحانی فر به سمت معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست معرفی شد.

17 مهر 1399

خبرنگاران پیشرفت 80 درصدی یکی از مهمترین بخش های کریدور غرب کشور

ارومیه- خبرنگاران- معاون ساخت و توسعه راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: بزرگراه ارومیه - نازلو - سرو به عنوان یکی از مهمترین بخش جاده ای کریدور غرب کشور تا مهرماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

16 مهر 1399

قوانین حمل حیوان خانگی در هواپیما

یحمل حیوان خانگی در هواپیما چه شرایطی دارد؟حتما شما هم تصمیم به سفر هوایی گرفته اید اما حیوان خانگی دارید و نمی خواهید او را تنها در خانه بگذارید و به سفر بروید. قطعا حیوانات خانگیتان برای شما مهم هستند و در طول سفر نگران آن ها هستید و می خواهید همراهتان...

9 مهر 1399

باکس آفیس هفته؛ بازار فیلم های تکراری گرم تر است

همچنان فیلم های قدیمی که دوباره اکران شده اند نقش مهمی در سرپا ماندن سینماها بازی می کنند. هفته گذشته در چین فیلم 1917 سام مندس صدرنشین بود. باکس آفیس آمریکا ولی شاهد یک فیلم جدید بود. فیلم جمع کننده مالیات (The Tax Collector) با فروش 300 هزار دلاری توانسته صدرنشین...

9 مهر 1399
تعداد: (118)