اخبار و رویدادها

علت افزایش قیمت ها در بهار سال جاری ، روش های دولت برای تأمین کسری بودجه

رئیس کل بانک مرکزی گفت: همه افزایش قیمت ها در بهار سال جاری صرفاً به رشد پایه پولی و نقدینگی مربوط نمی گردد. افزایش انتظارات تورمی، متأثر از عوامل غیر پولی و عملکرد سایر بازارها نیز در افزایش فشارهای تورمی نقش داشته اند.

5 مهر 1399

خبرنگاران استاندار کردستان: سریال سنجرخان با تمام توان حمایت می شود

سنندج - خبرنگاران - استاندار کردستان گفت: با همه توان اعتبار مورد نیاز برای ساخت سریال سنجر خان را از منابع مختلف تامین خواهیم کرد و لازم است جهت پیشبرد کار از توجه به حاشیه ها پرهیز شود.

4 مهر 1399

غیبت ادامه دار فرهاد مجیدی در نشست های خبری

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران بار دیگر در نشست خبری حاضر نشد.

3 مهر 1399

پیشرفت بزرگ بعدی در درمان کرونا: آنتی بادی های مونوکلونال مصنوعی

گرچه واکسن های تولید شده برای پیشگیری از کرونا در صدر اخبار هستند، اما قدم بعدی در مبارزه با بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید ممکن است در جای دیگری برداشته شود.

3 مهر 1399

تامین اقتصادی بنگاه ها؛ بازار سرمایه و فرصت های آن؟

بنگاه های کوچک و متوسط نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رشد مالی پایدار داشته و راستا توسعه صنعتی بسیاری از کشورها با سرمایه گذاری و رشد این بنگاه ها پیش رفته است. این بنگاه ها به عنوان حلقه اتصال بین صنایع و بخش های مختلف نقش مهمی ایفا می نمایند. تعریف بنگاه...

2 مهر 1399

رخداد انقلاب دیجیتال در مقیاس جهانی

گروه مطالعات اقتصادی پژوهشگاه فضای مجازی در گزارشی با تاکید براینکه انقلاب دیجیتال در مقیاس جهانی رخ داده است، استراتژی کسب وکارها برای بقا در عصر دیجیتال ومواجهه با این تحولات را بررسی کرد.

2 مهر 1399

ترامپ خطرناکترین مرد جهان است

مری ترامپ، برادرزاده 55 ساله رئیس جمهوری امریکا که اخیراً با انتشار یک کتاب جنجالی و البته پرفروش درباره دونالد ترامپ و خانواده اش در کانون توجه رسانه های جهان قرار گرفته است، در مصاحبه ای با نشریه آلمانی اشپیگل به جزئیات بیشتری درباره تاریخ هولناک خانواده...

2 مهر 1399

اختیارات کمیسیون های موارد خاص استانی افزایش می یابد

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: آیین نامه افزایش اختیارات کمیسیون های موارد خاص دانشگاهی و استانی بازنگری و تدوین شده و در مرحله تأیید وزارت علوم است.

1 مهر 1399

ارتباط تلفنی مشترکان 5 مرکز مخابراتی دچار اختلال شد

به گزارش خبرنگاران، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید جعفری، پیغام نور، شهدای هفتم تیر، شهید حق شناس و شهید رمضانی در حال اجرا است.

31 شهریور 1399

کنسولگری ونزوئلا در بوگوتا مورد تعرض قرار گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، خورخه آریزا وزیر خارجه ونزوئلا، از تخریب و غارت کنسولگری این کشور در بوگوتا- پایتخت کلمبیا- خبر داد و این اقدام را محکوم کرد.

30 شهریور 1399

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی حسین جوادی را به عنوان قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

30 شهریور 1399

لبنان، نشست حزب الله و امل با وزیر کشاورزی برای حل مسائل کشاورزان

اتحادیه های حزب الله و جنبش امل به منظور رسیدگی به مطالبات کشاورزان لبنانی و حل مسائل آنها جلسه ای با وزیر کشاورزی این کشور داشتند.

29 شهریور 1399

موتوجی پی، کوارتارارو باز هم پیروز شد

دومین مرحله از مسابقات موتوجی پی قهرمانی دنیا با رجحان موتورسواری فرانسوی تیم پتروناس یاماها به سرانجام رسید.

29 شهریور 1399

شروع پذیرش دانشجوی بدون کنکور دانشگاه پیغام نور از امروز

پذیرش دانشجوی بدون کنکور در دانشگاه پیغام نور استان چهارمحال و بختیاری از امروز 5 مرداد ماه 99 شروع شد.

28 شهریور 1399

آغاز ثبت نام آزمون وکالت دادگستری از امروز

متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت در صورت داشتن شرایط مندرج در اطلاعیه می توانند از روز یکشنبه 5 تا 12 مرداد ماه با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام کنند.

28 شهریور 1399

سهم ناچیز ورزش ایران از کرسی های بین المللی، درخشان: به دنبال کرسی بین المللی هستیم اما ریالی هزینه نمی کنیم

رئیس سابق فدراسیون جودو گفت: متاسفانه در کلیت، ورزش کشور ما به دنبال سِمت بین المللی است اما کسی حاضر نیست برای این کار ریالی هزینه کند.

27 شهریور 1399

خبرنگاران اداره های گناوه پروتکل های بهداشتی را خوب اجرا می نمایند

گناوه - خبرنگاران - مسئول روابط عمومی کمیته نظارت ستاد مقابله با کرونا گناوه گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان دستورالعمل پروتکل های بهداشتی را در حوزه کاری خود بصورت مطلوب و دقیق اجرایی کردند.

27 شهریور 1399

تابستان عظیم؛ رمانی که اینستاگرام را کنار می زند

به گزارش خبرنگاران، مخاطبان تابستان عظیم را رمانی مهیج، رضایت بخش، بی نظیر و بسیار خنده دار توصیف نموده اند.

26 شهریور 1399

دردسر های بانک منحل شده برای مشتریان!

گرچه بانک مهر اقتصاد بیش از یک ماه پیش منحل و در بانک سپه ادغام شد، اما همچنان آثار فعالیت آن در بعضی موارد موجب دردسر هایی برای مشتریان شده است؛ به طوری که اکنون دارندگان وام های قرض الحسنه که با اعتماد به اعلام این بانک و دستور بانک مرکزی اقساط خود را...

25 شهریور 1399

فیلم ، نجات معجزه آسای دو برادر خردسال در سقوط از ارتفاع 10 متری

دو برادر 10 و سه ساله که پس از آتش دریافت خانه شان از طبقه سوم یک ساختمان بلندمرتبه در شهر گرنوبل فرانسه بیرون پریده بودند، با کمک مردم و رهگذران از مرگ نجات یافتند.

25 شهریور 1399
تعداد: (444)