اخبار صنعت

شرح استقلال درباره شرایط دیاباته، مجیدی با درخواست شیخ مخالفت کرد

باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره شرایط شیخ دیاباته مهاجم خارجی این تیم ارائه کرد.

5 مرداد 1400

طوفان فرهاد مجیدی علیه مدیریت باشگاه استقلال! ، پرسپولیس از قطر و پرتغال بازیکن گرفت، ما از مشهد هم نتوانستیم!

سرمربی استقلال گفت: اینجا برای اولین بار می گویم من سر موضوع قاسمی نژاد به خاطر باشگاه اعتراضی نکردم و سکوت کردم، حتی گفتم حالا که نشد، حداقل پولش را بابت قراردادها به بازیکنان فعلی پرداخت کنید اما این اتفاق هم نیفتاد.

4 مرداد 1400

موافقت نمایندگان با کلیات طرح اصلاح بیمه کارگران ساختمانی

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس با کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی به صورت دوشوری موافقت کردند.

3 مرداد 1400

سرآمدان علمی سال 1400 انتخاب شدند

دبیرخانه فدراسیون سرآمدان علمی، 100 سرآمد علمی و 15 سرآمد علمی جوان را انتخاب و به دانشگاه های آن ها معرفی کرد.

2 مرداد 1400

آیا واسطه ها از بازار مرغ حذف می شوند؟

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) تاکید نمود که باید تمام فرایند عرضه تا خرده فروشی کشتارگاه ها در سامانه ثبت و فاکتور هولوگرام دار تحویل گردد.

31 تیر 1400

محصولات گروه صنعتی ایران خودرو پس از افزایش قیمت، چند؟

پس از گذشت 19 روز از تصویب مجوز شورای رقابت برای افزایش قیمت محصولات خودروسازان داخلی، بالاخره امروز (شنبه)، افزایش بطور میانه هشت درصدی برای محصولات گروه صنعتی ایران خودرو اعمال شد و فهرست قیمت تازه محصولات این گروه صنعتی معین شد.

28 تیر 1400

برنامه چین برای حضور در فضا چیست؟

چین برای دستیابی به اهداف مختلف خود و در ادامه رقابت با آمریکا در پی استفاده از توانمندی های خود و حضور قدرتمند در عرصه فضایی است.

27 تیر 1400

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح شد

تهران (پانا) - دفترچه راهنمای آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 برای بار چهارم اصلاح شد.

26 تیر 1400

شیب تند افزایش قیمت نفت

خبرنگاران- قیمت نفت روز جمعه تحت تاثیر دورنمای رشد عرضه و احتیاط اوپک پلاس در تسهیل محدودیت عرضه، برای سومین روز متوالی افزایش یافت و در جهت ثبت پنجمین رشد هفتگی قرار گرفت.

24 تیر 1400

2500 نخبه ایرانی طی 4 سال اخیر به کشور بازگشته اند

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری در مراسم امضای قرارداد احداث شهرک فناوری در شهرهای تازه پردیس و پرند گفت: پارک فناوری پردیس بزرگترین پارک علم و فناوری منطقه است و 12 تا 13 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی در پارک های فناوری اجرا شده است.

23 تیر 1400

دیپلمات ایرانی: از کانال قانونی اقدام آمریکا در توقیف وب سایت های ایران را پیگیری می کنیم

رئیس دفتر مطبوعاتی نمایندگی دائمی ایران در سازمان ملل در نیویورک، اقدام واشنگتن در توقیف وب سایت های ایران را کوشش برای محدود کردن آزادی بیان خواند و گفت که از طرق قانونی این مسئله را پیگیری خواهند کرد.

22 تیر 1400

کشف چند صد میلیارد متر مکعب آب از اعماق زمین صحت ندارد

معاون آب و آبفای وزیر نیرو نسبت به انتشار ویدئویی در فضای مجازی درباره کشف چند صدمیلیارد متر مکعب آب از اعماق زمین واکنش نشان داده و آن را غیر واقعی دانست.

19 تیر 1400

اوکراین از روسیه، غرامت می خواهد

وزیر خارجه اوکراین گفت که امیدوار است که کشورش پس از راه اندازی خط لوله گاز نورد استریم 2 ، از روسیه غرامت بگیرد.

14 تیر 1400

وزیر نفت فردا در مجلس به نمایندگان پاسخ می دهد

مجلس شورای اسلامی فردا جلسه علنی خواهد داشت و آقای بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت برای پاسخ به سؤال ملی سه تن از نمایندگان در صحن علنی حضور می یابد.

7 تیر 1400

اسماعیلی: حادثه هواپیمای اوکراینی عمدی تشخیص داده نشد ، خروج بابک زنجانی از کشور صحت ندارد

سخنگوی قوه قضاییه گفت: ادعای خروج بابک زنجانی از کشور صحت ندارد و انتشار این اخبار از سوی کسانی که خود را سیاستمدار می دانند مایه تعجب است.

5 تیر 1400

حرف حساب اسکورسیزی درباره فیلم های مارول چیست؟

حرف های جنجالی اسکورسیزی درباره فیلم های مارول واکنش های زیادی به دنبال داشت. حرف اسکورسیزی چیست که تا این حد سر و صدا راه انداخته است؟ با یک مقدمه درباره اوضاع سینما سراغ رویکرد مارتین اسکورسیزی می رویم.

2 تیر 1400

دومین نمایشگاه مجازی کتاب با فاصله زمانی حداقل 9 ماهه از نمایشگاه اول برگزار گردد

امیر علی بیک مدیر فروش انتشارات مروارید در گفت وگو با خبرنگاران ، درباره برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب گفت: بهترین بازه زمانی برای برگزاری نمایشگاه کتاب نیمه دوم سال با حداقل 9 ماه فاصله از نمایشگاه اول است زیرا بازار هدف کتاب معین و محدود است و یک...

29 خرداد 1400

پیش بینی گرد و غبار و رگبار ساعتی تا اواسط هفته جاری در استان البرز

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از پیش بینی هواشناسی مبنی بر گرد و غبار و رگبار ساعتی تا اواسط هفته جاری در تمامی نقاط استان اطلاع داد.

23 خرداد 1400

خامه یار: آمریکا در شرایط کنونی دیگر نمی تواند شروط خود را بر ایران تحمیل کند

رایزن فرهنگی ایران در بیروت گفت: ترامپ با پاره کردن توافقنامه هسته ای چهره دولت واقعی آمریکا را به نمایش گذاشت و همچنان تبعات سنگین آن را بر دوش می کشد؛ لذا آمریکا در شرایط کنونی دیگر نمی تواند شروط خود را بر ایران تحمیل کند.

22 خرداد 1400

احیای سنت چهارشنبه های صعودی در بورس

خبرنگاران : خبرنگاران: امروز 22 اردیبهشت 1400 در آخرین روز کاری هفته شاخص کل بورس به فرایند صعودی دو روز اخیر ادامه داد.

12 خرداد 1400
تعداد: (178)