اخبار مجلس

تاکید بر تزریق دوز سوم واکسن جهت ادامه فعالیت اصناف

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: درحال حاضر تزریق دوز سوم واکسن نیز جهت ادامه فعالیت اصناف مورد تاکید قرار گرفته است و طبق این طرح، نظارت بر عهده اتحادیه های صنفی بوده و ما نیز به عنوان ناظر در عرصه حضور خواهیم داشت. ...

23 فروردین 1401

تداوم محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در هواپیما

سازمان هواپیمایی کشوری از لزوم رعایت مقررات ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در پذیرش مسافر خبر داد. این مقررات شامل رعایت 60 درصدی ظرفیت هواپیما نیز خواهد بود.

5 فروردین 1401

تور گرجستان ارزان: گرجستان به مقصد سرمایه گذاری ایرانیان تبدیل شده است

سرمایه گذاری در گرجستان که تا پیش از این در بین ایرانیان با سطوح بالای مالی انجام می گرفت، اکنون در بین لایه های میانی جامعه دیده می گردد.

28 دی 1400

کنندگان چالش های اجرایی منطقه ها آزاد را به دبیرخانه اعلام کنند

تهران (پانا) - دبیر شورایعالی منطقه ها آزاد خواستار اعلام مسائل، چالش های اجرایی و دغدغه های فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه ها آزاد از طریق نمایندگان خانه ملت شد تا برای حل وفصل آنها برنامه ریزی و اقدام شود.

2 دی 1400

صدای مشکل مسکن کارگران قم به کجا رسید؟

موضوع ساخت مسکن کارگری در جلسه پیگیری مسائل انجمن صنفی کارگران ساختمانی قم آنالیز شد.

22 آذر 1400

قالیباف:مجلس موضوع قطعی برق را پیگیری می نماید

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به طور جد پیگیر موضوع قطعی های برق هستیم و حل این مشکل را دنبال خواهیم کرد.

22 مرداد 1400

وزیر نفت فردا در مجلس به نمایندگان پاسخ می دهد

مجلس شورای اسلامی فردا جلسه علنی خواهد داشت و آقای بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت برای پاسخ به سؤال ملی سه تن از نمایندگان در صحن علنی حضور می یابد.

7 تیر 1400

اسماعیلی: حادثه هواپیمای اوکراینی عمدی تشخیص داده نشد ، خروج بابک زنجانی از کشور صحت ندارد

سخنگوی قوه قضاییه گفت: ادعای خروج بابک زنجانی از کشور صحت ندارد و انتشار این اخبار از سوی کسانی که خود را سیاستمدار می دانند مایه تعجب است.

5 تیر 1400

مقدمه چینی دولت انگلیس برای عادی سازی تنفر علیه مسلمانان

وزیر کشور انگلیس پس از فروکش کردن اعتراض های عمومی به لایحه افزایش قدرت و اختیارات سرکوبگرایانه پلیس، از این نهاد امنیتی خواسته تا خشونت های مرتبط با تنفر را که پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) علیه مسلمانان این کشور شدت گرفته، ثبت نکند.

23 اردیبهشت 1400

فوت 94 بیمار کرونایی ، شناسایی 7605 بیمار جدید در 24 ساعت گذشته

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از شناسایی 7605 بیمار جدید اطلاع داد و گفت: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته، 94 بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند.

17 اردیبهشت 1400

سفر رهبران اتحادیه اروپا به ترکیه برای بهبود روابط بروکسل-آنکارا خبرنگاران

رئیس شورای اروپا و رئیس کمیسیون اروپا فردا سه شنبه به ترکیه می فرایند تا طرح خود برای بهبود روابط بروکسل- آنکار را ارائه نمایند.

5 اردیبهشت 1400

رئیس پلیس راهور خبر داد: احتمال تغییر شرایط ترددهای نوروزی خبرنگاران

رئیس پلیس راهور ناجا تکلیف مردم برای رفتن یا نرفتن به سفرهای نوروزی را تشریح کرد و افزود: ممکن است با افزایش یا کاهش شهرهای قرمز شرایط تردد تغییر کند.

5 فروردین 1400

درخواست معاوضه اراضی برای احداث هنرستان فنی و حرفه ای در استان کرمان

تهران (پانا) - وزارت آموزش و پرورش برای احداث هنرستان فنی و حرفه ای، درخواست معاوضه سه فقره از املاک مازاد خود در شهرستان بندرعباس با قطعه زمینی واقع در استان کرمان (که جهت احداث بیمارستان اعصاب و روان پگاه کرمان به شرکت تعاونی خدمات درمانی و بهداشتی پگاه...

12 اسفند 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: جمهوری اسلامی ایران مستقل ترین کشور جهان است

زاهدان- خبرنگاران- رییس کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق فرمایشات امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی انفجار نور بوده و امروز خرسندیم بگوییم جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت ایستاده و مستقل ترین کشور در جهان است. ...

10 اسفند 1399

ارجاع پرونده فسخ قرارداد واگذاری هفت تپه به قوه قضائیه

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده فسخ قراداد واگذاری شرکت هفت تپه به قوه قضائیه ارجاع شده و منتظر اعلام رأی قوه در این باره هستیم.

29 بهمن 1399

مهم ترین ایرادات لایحه بودجه 1400

بودجه 1400 در واقع راهنمای اداره کشور در سالی سخت و مشخص کننده به شمار می آید. طی این سال انتخابات ریاست جمهوری در ایران برگزار می گردد و همزمان با حضور بایدن در آمریکا، در خصوص بخش مهمی از تحریم ها نیز مشخص تکلیف دوباره صورت می گیرد.

24 بهمن 1399

پیشنهادهای نماینده مجلس درباره آموزش اقتصاد برای بچه ها و نوجوانان

پژوهش گر و کارشناس حوزه اقتصاد فرهنگی بچه ها و نوجوانان معتقد است فرآیند تربیتی و فضای مالی که اخلاق و رفتار کودک در آن شکل می گیرد، فرهنگ مالی است.

29 دی 1399

در جلسه رئیس مجلس با وزیر اقتصاد چه گذشت؟

تهران (پانا) - نشست رئیس مجلس با وزیر اقتصاد و رئیس سازمان امور اقتصادیاتی و با حضور تعدادی از اعضای کمیسیون اقتصادی برگزار گشت.

19 دی 1399

چشمه&zwnjهای فساد در اقتصاد ایران

ششمین همایش مبارزه با فساد که از سوی اتاق بازرگانی پایتخت با حضور مقامات بخش خصوصی، دولتی و قضایی برگزار گشت، به فرصتی برای طرح دیدگاه های دو طرف درخصوص راهکار های مبارزه با فساد تبدیل شد، بخش خصوصی تلاش کرد تا گلوگاه ها و راستا هایی را که منجر به رانت...

19 دی 1399

منتظر شروع به کار بایدن می مانیم

خبرگزاری خبرنگاران- اردوغان در ارتباط با آینده روابط با آمریکا در دوره ریاست جمهوری جو بایدن گفت: ابتدا مراسم تحلیف آقای بایدن صورت بگیرد و ایشان رسما کار خود را شروع کند، آنگاه در خصوص روابط ترکیه و ایالات متحده بحث و رایزنی خواهیم کرد.

18 دی 1399
تعداد: (42)