آذری جهرمی چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریک گفت

به گزارش سفر به هند، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با صدور پیامی چهاردهمین سالگرد فعالیت شرکت ایرانسل در سپهر خدمات ارتباطی ایران را تبریک گفت.

آذری جهرمی چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریک گفت

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با صدور پیغامی چهاردهمین سالگرد فعالیت شرکت ایرانسل در سپهر خدمات ارتباطی ایران را تبریک گفت. متن کامل این پیغام به توضیح ذیل است:

خانواده بزرگ ایرانسل

چهاردهمین سالگرد حضور دومین اپراتور تلفن همراه کشور در سپهر خدمات ارتباطی ایران را به خانواده بزرگ و سخت کوش ایرانسل تبریک می گویم.

در اواسط دهه هشتاد، جامعه ایرانی، هنوز با ظرفیت های بی نظیر فناوری اطلاعات و ارتباطات آشنا نبود. در طول این سال ها، زیرساخت های ارتباطی به سرعت توسعه یافتند و همپای تقویت رقابت حاصل از حضور اپراتورهای مختلف، نسل های تازه خدمات ارتباطی و سرویس های متفاوت، به افراد و کسب وکارها، ناگهان منشاء تغییراتی بزرگ در زندگی و زمانه ایرانیان شد. به جز اقتصاد دیجیتال که سهم آن رفته رفته در اقتصاد کشور، جای خود را می یابد، سیاست، فرهنگ، جامعه، آموزش، روابط، رفاه و تعاملات فردی و میان گروهی و جمعی، در هر سه سطح، تغییراتی وسیع را تجربه کرد.

بخشی از این تغییر بزرگ، حاصل رویکرد و توانایی خانواده ایرانسل در عرضه مطلوب تلفن های دائمی و اعتباری، فراگیر کردن دامنه مشترکان به ویژه در نسل نوجوی جوان ایرانی، توسعه پوشش تلفن همراه و ارتقای چشمگیر ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران بود. این امر زیرساخت توسعه کسب وکارهای آنلاین در ایران بود و توسعه این کسب وکارها به رقابت در ارائه کالاها و خدمات منجر شد که رفاه بیشتر برای مصرف کنندگان در برداشته است. به این ترتیب، خانواده ایرانسل در این سال ها، نه تنها در توسعه چنین زیرساختی کوشش نموده است، بلکه با متنوع کردن خدمات خود، به یکی از بزرگ ترین کارفرماهای خرید خدمات در لایه های مختلف بدل شده است.

با فراگیر شدن نسل پنجم خدمات ارتباطی و ورود اینترنت اشیا به کشور، جامعه نوجو و هنوز جوان ایرانی، سطح دیگری از تغییر در زندگی و کسب وکار را به یاری اپراتورهای تلفن همراه و مجموعه بزرگی از کسب وکارهای داخل و بیرون اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات تجربه خواهند کرد. برای خانواده ایرانسل در شروع این راه، روزگار خوش تری را آرزو می نمایم.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 647

به "آذری جهرمی چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید