کاخ سفید: حمایت فائوچی از بایدن سیاسی کاری در آستانه انتخابات است

به گزارش سفر به هند، کاخ سفید از اظهارات رئیس سازمان بیماری های عفونی آمریکا در حمایت از جو بایدن شدیدا انتقاد کرد و آن را سیاسی کاری در آستانه انتخابات خواند.

کاخ سفید: حمایت فائوچی از بایدن سیاسی کاری در آستانه انتخابات است

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کاخ سفید اظهارات آنتونی فائوچی رئیس سازمان آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا درباره آماده نبودن آمریکا برای مبارزه با کرونا در زمستان را بی اساس خواند و از آن انتقاد کرد.

سخنگوی کاخ سفید مصاحبه اخیر فائوچی را غیرقابل خواند و آن را برخاسته از تمایلات سیاسی و همگام با مخالفان سیاسی رئیس جمهور این کشور خواند.

فائوچی در مصاحبه با روزنامه واشنگتن پست گفته بود: ما بزودی آسیب بسیاری خواهیم دید و این شرایط خوبی نیست.

وی افزود: همزمان که وارد فصل پاییز و زمستان می شویم و مردم در داخل خانه ها گرد هم می آیند، شرایط آینده خوب به نظر نمی رسد. ما نمی توانستیم در موقعیتی ضعیف تر [از این]قرار بگیریم.

فائوچی در ادامه از عملکرد جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات آمریکا در جدی دریافت این بیماری تمجید کرده و از دولت کنونی کشورش خواست تغییرات فوری به منظور رفع این خطر را اعمال کند.

این جدیدترین اختلاف و تنش میان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و دکتر فائوچی درباره نحوه مدیریت کاخ سفید در مبارزه با ویروس کرونا است.

جود دیر سخنگوی کاخ سفید در واکنش به صحبت های فائوچی افزود: این اظهارات غیرقابل قبول و نقض همه هنجار ها از سوی این عضو ارشد ستاد مبارزه با کرونا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

وی افزود، دکتر فائوچی به عنوان عضو ارشد ستاد مبارزه به کرونا میتواند نگرانی های خود را برای تغییر استراتژی بیان کند، اما او به جای این کار از رئیس جمهور در رسانه ها انتقاد کرده و تمایلات سیاسی خود را ابراز داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 637

به "کاخ سفید: حمایت فائوچی از بایدن سیاسی کاری در آستانه انتخابات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید: حمایت فائوچی از بایدن سیاسی کاری در آستانه انتخابات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید