پلمب 150 واحد صنفی متخلف در رشت

به گزارش سفر به هند، خبرنگاران/گیلان فرماندار شهرستان رشت از برخورد قانونی با متخلفان دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا و پلمب 150 واحد صنفی در شهرستان اطلاع داد و گفت: در راستای حفظ سلامت مردم، از قوه قهریه و برخوردهای قانونی جهت برخورد با متخلفین استفاده می کنیم.

پلمب 150 واحد صنفی متخلف در رشت

میرشمس مومنی زاده در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: تعداد 150 واحد صنفی به دلیل بی توجهی و تخلف از دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا، با ورود تیم های بازرسی، پلمب شدند.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اجرای طرح نظارت بازرسی از نحوه اجرای دستورالعمل ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت از سوی 35 تیم بازرسی این ستاد متشکل از فرمانداری، نیروی انتظامی، اصناف و ادارات صمت و شبکه بهداشت، گفت: متاسفانه بعضی از اصناف بدون توجه به شرایط حساس شهرستان در زمینه مقابله با کرونا و با بی اعتنایی به سلامت عمومی مردم، نسبت به اجرای دستورالعمل ساعات کاری مصوب ستاد مقابله با کرونا اهمال می نمایند.

وی ادامه داد: در راستای حفظ سلامت و جان مردم، ناگزیر هستیم از قوه قهریه و برخوردهای قانونی جهت برخورد با متخلفین استفاده کنیم و بر میزان سخت گیری ها در این زمینه بیفزاییم.

مومنی زاده با بیان اینکه شرایط شهرستان رشت در زمینه شیوع بیماری کرونا همچنان در شرایط بحرانی قرار گرفته است، از عموم مردم خواست ضمن رعایت دقیق نکات بهداشتی تا حد امکان از منازل خویش خارج نشوند تا هر چه سریع تر، زنجیره انتقال این بیماری قطع و از شرایط بحرانی خارج شویم.

لازم به ذکر است؛ بنا به مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان در راستای پیشگیری از شیوع این بیماری، ساعت های کاری واحدهای صنفی مستقر در بازار مرکزی شهر رشت از ساعت 10 و 30 دقیقه تا 18 و 30 دقیقه و ساعت کاری واحدهای صنفی مستقر در سایر خیابان ها و محلات از ساعت 10 تا 13 و 16 تا 19 می باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 204

به "پلمب 150 واحد صنفی متخلف در رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب 150 واحد صنفی متخلف در رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید