سیاست های حمایتی رونق را به بازار مسکن چین برگرداند

به گزارش سفر به هند، بر اساس آمارهای رسمی دولت چین، میزان فروش املاک در پکن در سال 2015 در نتیجه سیاست های مناسب دولت این کشور 64.8 درصد افزایش یافت.

سیاست های حمایتی رونق را به بازار مسکن چین برگرداند

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش سفر به هند به نقل از رویترز، بر اساس آمارهای رسمی دولت چین، میزان فروش املاک در پکن در سال 2015 در نتیجه سیاست های مناسب دولت این کشور 64.8 درصد افزایش یافت.

بر اساس این گزارش، افزایش اقدامات محرک مالی دولت موجب تقویت قابل توجه بازار مسکن پس از کاهش 30 درصدی میزان فروش ها در سال 2014 شده است.

نرخ بهره وام های مسکن در چین پس از چندین نوبت کاهش به پایین ترین رقم در طی حدود یک دهه گذشته رسیده است.

این گزارش حاکی است: اختصاص اعتبار به تهیه مسکن و سیاست های مالیاتی به مساعد ترین سطح ممکن در سال های اخیر رسیده است.

بر اساس این گزارش که توسط کمیسیون شهری خانه سازی و توسعه شهری- روستایی پکن منتشر شده، تعداد خانه های تجاری جدیدالاحداث و خانه های از قبل موجود در پکن در سال 2015 نسبت به سال قبل از آن به ترتیب 26 و 90.7 درصد افزایش داشته است.

رشد مالی چین در سه ماهه دوم سال جاری به لطف رشد بخش مسکن و ساخت زیرساخت های دولتی که موجب افزایش تقاضا برای کالاهای مختلف نظیر سیمان و فولاد شد، اندکی بهتر از حد انتظار بود.

بعضی از بزرگترین شهرهای چین ناگزیر شده اند به دلیل نگرانی از رشد فزاینده قیمت ها و احتمال ایجاد حباب در قیمت مسکن، محدودیت هایی برای خرید املاک ایجاد نمایند.

154

منبع: تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 109

به "سیاست های حمایتی رونق را به بازار مسکن چین برگرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست های حمایتی رونق را به بازار مسکن چین برگرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید