رضا رحمانی وزیر صمت برکنار شد، حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت و معدن و تجارت شد

به گزارش سفر به هند، رئیس جمهور با صدور حکمی مهندس حسین مدرس خیابانی را به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

رضا رحمانی وزیر صمت برکنار شد، حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت و معدن و تجارت شد

متن حکم حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس حسین مدرس خیابانی

براساس اصل 135 قانون اساسی و با عنایت به مراتب تعهد و سوابق مدیریتی ارزشمندتان در حوزه صنعت و بازرگانی، به موجب این حکم جناب عالی را به سرپرستی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می نمایم.

انتظار دارد نظر به ضرورت توجه ویژه به جهش تولید که در شرایط تحریم های ظالمانه موجب ارتقاء اقتدار و عزت ملی خواهد بود، ضمن افزایش هماهنگی درون سازمانی و تعامل مؤثر با دستگاه های ذیربط اعم از بخش دولتی و غیردولتی و صرف تمام توان و وقت خود را نیز با بهره گیری از ظرفیت مجموعه همکاران و آرای صاحب نظران نسبت به مدیریت بازار و تأمین کالا های اساسی، ساماندهی قیمت خودرو، رفع موانع تولید و تعمیق ساخت داخل، کمک به توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار اقدام نمایید.

توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت دارم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

گفتنی است که در روزهای اخیر و با افزایش افسارگسیخته قیمت خودرو نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم علاوه بر تذکرهای متعدد اعلام کرده بودند که استیضاح رحمانی را کلید خواهند زد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 351

به "رضا رحمانی وزیر صمت برکنار شد، حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت و معدن و تجارت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا رحمانی وزیر صمت برکنار شد، حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت و معدن و تجارت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید