اعتراض جالب زنان تنیسور برای قرنطینه شدن

به گزارش سفر به هند، یولیا پوتینتسوا، تنیس باز زن قزاقستانی با انتشار پستی در اینستاگرام اعتراض خود را از درون هتل محل اقامت خود در ملبورن بابت قرنطینه شدن به مدت دو هفته قبل از مسابقات اوپن استرالیا بیان نمود.

اعتراض جالب زنان تنیسور برای قرنطینه شدن

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

مسابقات گرنداسلم استرالیا در شرایطی بحرانی قرار گرفته است، چراکه با وجود حضور ورزشکاران در استرالیا، اعلام شرایط اضطراری به دلیل پیدا شدن موارد جدید ویروس کرونا در پروازهای ورودی به این کشور، باعث شده تا ورزشکاران در هتل های خود قرنطینه شوند و نارضایتی های بسیاری از این بابت ایجاد شود.

تنیس باز 26 ساله قزاقستانی هم جزو کسانی بود که به شدت مسئولان برگزاری تنیس استرالیا را مورد انتقاد قرار داد. او معتقد است قوانین بسیار سختگیرانه در مورد قرنطینه که باعث شده 72 بازیکن تنیس به اجبار در اتاق های خود حبس شوند، شرایط وحشتناکی را برای ورزشکاران ایجاد کرده است.

پوتینتسوا، با انتشار عکسی از خودش در هتل که در آن تابلویی را در دست گرفته و نوشته: ما به هوای تازه نیاز داریم، اعتراض خود را به این موضوع نشان داد.

پوتینتسوا، این پست را با هشتگ دست کم 10 دقیقه در روز و هوای تازه مهم است منتشر کرد تا اعتراض کند که این بازیکنان حتی حق ترک کردن اتاق خود را ندارند. او گفته این بسیار سخت است که بخواهیم 14 روز مسابقه دهیم بدون اینکه هیچگونه تمرینی انجام داده باشیم. او همچنین مسئولان برگزاری رقابت ها را به خاطر مجبور کردن بازیکنان به پذیرش اجباری این شرایط مورد انتقاد قرار داد.

چندین روز قبل، او همچنین از این شکایت کرده بود که اتاقش در هتل، موش پیدا شده اما با وجود این اتفاق اجازه نداده اند که اتاقش را عوض کند. رقابت های گرنداسلم اوپن استرالیای قرار است از روز دوشنبه 20 بهمن در ملبورن شروع شود. این اولین گرنداسلم تنیس در سال 2021 به حساب می آید و به مدت دو هفته برگزار خواهد شد.

در چند روز گذشته بسیاری از تنیس بازان تصاویری از خود را که در حال تمرین در اتاق های هتل بودند، منتشر کرده اند تا نشان دهند که آمادگی خود را با وجود این شرایط نیز حفظ می کنند. هرچند که بسیاری از آنها به این شرایط معترض هستند و اعتقاد دارند این اتفاق تأثیر زیادی روز نحوه عمکرد آنها در شروع مسابقات خواهد گذاشت. برنارد تامیچ تنیس باز استرالیایی و نامزد او که با هم در قرنطینه در هتل هستند نیز به این موضوع اعتراض کرده بودند که شرایط سختی وجود دارد و حتی از نظر بهداشتی نیز به مواردی در هتل ها اعتراض کرده بودند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 794

به "اعتراض جالب زنان تنیسور برای قرنطینه شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض جالب زنان تنیسور برای قرنطینه شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید