اختصاص 905 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی از محل تبصره 19

به گزارش سفر به هند، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: در امسال اعتباری بالغ بر 905 میلیارد ریال از محل منابع تبصره 19 استانی و ملی برای اجرای پروژه های عمرانی استان اختصاص یافته است

اختصاص 905 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی از محل تبصره 19

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: در امسال اعتباری بالغ بر 905 میلیارد ریال از محل منابع تبصره 19 استانی و ملی برای اجرای پروژه های عمرانی استان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگاران آذربایجان شرقی ، داود بهبوی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در امسال اعتباری بالغ بر 905 میلیارد ریال از محل منابع تبصره 19 استانی و ملی به منظور جلب مشارکت بخش خصوصی برای اجرای پروژه های عمرانی استان اختصاص و از این رقم، 797 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه طبق آیین نامه اجرائی تبصره 19 قانون بودجه سال 99، سهم آورده دولت حداکثر 30 درصد و حداقل آورده بخش خصوصی 70 درصد است، اضافه نمود: به این ترتیب امکان سرمایه گذاری در بخش اعتبارات استانی به میزان 1080 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی وجود خواهد داشت و هر دو بخش در مجموع ظرفیت اجرای 1543 میلیارد ریال طرح عمرانی را خواهند داشت.

بهبودی توضیح داد: با انجام مکاتبات لازم و پیگیری های اجرا شده از دستگاه های اجرائی، پروژه های موضوع تبصره 19 احصاء و موافقت نامه آنها مبادله و اطلاعات لازم در سامانه بازار الکترونیک طرح های عمرانی بارگذاری شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی ادامه داد: با توجه به اینکه تا به امروز دو قرارداد مشارکتی در بخش اعتبارات استانی به میزان 1186 میلیارد ریال منعقد شده که پیش ناز اعتبارات دولتی است، جذب اعتبارات تخصیص یافته استانی 100 درصد خواهد بود.

بهبودی اذعان داشت: با استفاده از ظرفیت بنیاد علوی، خودیاری اهالی، مشارکت بخش خصوصی و تبصره 19 اعتباری به مبلغ هزار میلیارد ریال جهت پروژه های عمرانی در بخش راه روستایی، اعتباری به مبلغ 186 ریال در بخش کشاورزی و اعتباری به مبلغ 108 میلیارد ریال جهت پروژه های عمرانی بخش فرهنگی هزینه خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: در حوزه پروژه های استانی ویژه و ملی، وزارتخانه های ذیربط متولی جلب مشارکت بخش خصوصی هستند.

وی اضافه نمود: با مکاتبات و پیگیری های مکرر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و شرکت آب منطقه ای و مشارکت بهره برداران بخش کشاورزی، اعتباری به مبلغ 216 میلیارد ریال برای شبکه آبیاری و زهکشی آیدغموش در اراضی به مساحت 1240 هکتار و مبلغ 226 میلیارد ریال برای شبکه آبیاری و زهکشی سهند در اراضی به مساحت 1520 هکتار از محل اعتبارات ملی تبصره 19 با تخصیص 100 درصد تامین شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 911

به "اختصاص 905 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی از محل تبصره 19" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 905 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی از محل تبصره 19"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید