کسب و کار

تجربه سفارشی سازی گلیم با گیلیمو

همه ما از نقش دلالان و واسطه ها در بالا بردن کاذب قیمت ها باخبریم؛ سودجویانی که با کمترین زحمت، تا چند برابر تولیدکنندگان سود می کنند و رد پای آنها در مبادلات آثار هنری و صنایع دستی پر رنگ تر از بقیه کسب وکارهاست.

5 فروردین 1400

ربودن صدها دانش آموز در نیجریه توسط افراد مسلح

مقامات محلی و امنیتی نیجریه از ربودن شدن صدها دانش آموز و تعداد زیادی معلم در ایالت نیجر در شمال این کشور توسط افراد مسلح خبر دادند.

25 اسفند 1399

ساعات کاری ادارات در ماه مبارک رمضان

هر ساله با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، این سوال که آیا ساعت های کاری ادارات تغییر می نماید یا خیر، تبدیل به دغدغه بسیاری از کارمندان می شود. هرچند که تغییر یا عدم تغییر ساعات کاری ادارات در این ماه می تواند بصورت یک روال معین به اجرا درآید،...

17 اسفند 1399

خبرنگاران آلبوم حامد بهداد منتشر شد

تهران- خبرنگاران- هزار هیچ نخستین آلبوم رسمیِ استودیویی حامد بهداد به شکل فیزیکی و دیجیتال در دسترس مخاطبان نهاده شد.

15 اسفند 1399

پاسخ به 10 احتیاج فناورانه صنایع توسط یک شرکت دانش بنیان

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، علیرضا رضایی مدیرعامل شرکت دانش بنیانی گفت: این مجموعه دانش بنیان با توجه به احتیاج مبرم صنایع مختلف به فناوری های نوین کوشش کرد تا به عنوان یک کارگزار حرفه ای تبادل فناوری عمل کند. یکی از وظایفی که این...

29 بهمن 1399

خبرنگاران 11 طرح نوسازی مدارس در چهارمحال و بختیاری افتتاح شد

شهرکرد- خبرنگاران-11 طرح نوسازی و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه همزمان با دومین روز از دهه فجر افتتاح و بهره برداری شد.

24 بهمن 1399

مهم ترین ایرادات لایحه بودجه 1400

بودجه 1400 در واقع راهنمای اداره کشور در سالی سخت و مشخص کننده به شمار می آید. طی این سال انتخابات ریاست جمهوری در ایران برگزار می گردد و همزمان با حضور بایدن در آمریکا، در خصوص بخش مهمی از تحریم ها نیز مشخص تکلیف دوباره صورت می گیرد.

24 بهمن 1399

پرسش و پاسخ تیم توسعه دهنده کیف پول Atomic با تیم توسعه دهنده پروژه اوراکل Bridge

تنها چند روز پس از اضافه شدن امکان هولد توکن اوراکل Bridge در کیف پول Atomic، مدیرعامل پروژه اوراکل Bridge، سینا استوی و مدیر بخش فنی این پروژه، حسن گل محمدی، در طی گفتگویی با ادمین بخش مارکتینگ کیف پول Atomic، کریستین (Christine)، در مورد این پروژه، نحوه کارکرد آن و...

15 بهمن 1399

پویش موتور سوار خوب را تا اردیبهشت 1400 دنبال کنید

شهرداری منطقه 11 با همکاری پلیس راهور اقدام به برگزاری پویش موتور سوار خوب با هدف تغییر رفتار شهروندی و پرهیز از رفتارهای پرخطر ترافیکی در مرکز پایتخت شروع شد.

15 بهمن 1399

مجوز فروشندگان بلیت از مبدا لندن باطل می شود

تهران (پانا) - سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به شیوع ویروس جدید کرونا درانگلیس، در صورت فروش بلیت از مبدا لندن به تهران، مجوز دفاتر و سایتهای فروش بلیت لغو می شود.

13 بهمن 1399

چشمه&zwnjهای فساد در اقتصاد ایران

ششمین همایش مبارزه با فساد که از سوی اتاق بازرگانی پایتخت با حضور مقامات بخش خصوصی، دولتی و قضایی برگزار گشت، به فرصتی برای طرح دیدگاه های دو طرف درخصوص راهکار های مبارزه با فساد تبدیل شد، بخش خصوصی تلاش کرد تا گلوگاه ها و راستا هایی را که منجر به رانت...

19 دی 1399

تعطیلی 25 شرکت کاغذی صندوق بازنشستگی کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بالغ بر 25 شرکت کاغذی را تعطیل کردیم و شرایط خروج از بنگاه داری به خوبی و به شدت پیش می رود.

14 دی 1399

احیای کوچه باغ های تاریخی سمنان راهی برای جذب بیشتر گردشگران است

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، احیای کوچه باغ های تاریخی سمنان راهی برای جذب بیشتر گردشگران است.

10 دی 1399

قیمت دلار به 25 هزار و 600 تومان رسید

تهران (پانا) - قیمت دلار آمریکا در صرافی های بانکی برای خرید 24 هزار و 600 تومان و برای فروش 25 هزار و 600 تومان است.

3 دی 1399

برگزاری مجمع الکترونیک پنج شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت

تهران (پانا)- سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت از برگزاری مجامع الکترونیک پنج شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت در آینده نزدیک خبر داد.

1 دی 1399

اگر روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب نموده اید بخوانید

مدیرکل امور مالی و دارایی استان کرمانشاه از تمام افرادی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب نموده اند درخواست کرد برای مشخص هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان کرمانشاه مشارکت داشته باشند.

29 آذر 1399

مردم برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه کنند

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: آن دسته از سهامداران عدالتی که خواستار لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می توانند از طریق درگاههای شرکت های کارگزاری یا شعب بانک ها، اقدام کنند.

25 آذر 1399

شمش، تماما تحویل می شود اما ...

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، اساس مسائل عرضه فولاد در بورس کالا را از جانب آن هایی دانسته که شمش را از بورس کالا به صورت 100 درصدی دریافت کرده اما نهایتا تنها 35 درصد محصول نهایی همچون میلگرد را در بورس عرضه و الباقی را در بازار آزاد به فروش می رسانند...

23 آذر 1399

خبرنگاران تصویری از کوشش های دولت در قاب تولیدات خبری خبرنگاران

استان ها- خبرنگاران- عدالت اجتماعی، توسعه رفاه در جامعه، حمایت از اقشار کم درآمد و فقرزدایی از جمله صدها رویکرد دولت در سال های اخیر بوده که اکنون به بار نشسته است، موضوعاتی که خبرنگاران خبرنگاران با واکاوی جزئیات آنها کوشش نموده اند این اقدامات را در...

20 آذر 1399

حمایت از متخصصان ایرانی خارج از کشور در حوزه علوم شناختی

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، تفاهم نامه همکاری برای استفاده از ظرفیت های علمی و حرفه ای متخصصان ایرانی خارج از کشور و ایجاد شرایط مناسب برای توسعه فناوری های نوظهور امضاء شد.

19 آذر 1399
تعداد: (107)