کسب و کار

چشمه&zwnjهای فساد در اقتصاد ایران

ششمین همایش مبارزه با فساد که از سوی اتاق بازرگانی پایتخت با حضور مقامات بخش خصوصی، دولتی و قضایی برگزار گشت، به فرصتی برای طرح دیدگاه های دو طرف درخصوص راهکار های مبارزه با فساد تبدیل شد، بخش خصوصی تلاش کرد تا گلوگاه ها و راستا هایی را که منجر به رانت...

19 دی 1399

تعطیلی 25 شرکت کاغذی صندوق بازنشستگی کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بالغ بر 25 شرکت کاغذی را تعطیل کردیم و شرایط خروج از بنگاه داری به خوبی و به شدت پیش می رود.

14 دی 1399

احیای کوچه باغ های تاریخی سمنان راهی برای جذب بیشتر گردشگران است

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، احیای کوچه باغ های تاریخی سمنان راهی برای جذب بیشتر گردشگران است.

10 دی 1399

قیمت دلار به 25 هزار و 600 تومان رسید

تهران (پانا) - قیمت دلار آمریکا در صرافی های بانکی برای خرید 24 هزار و 600 تومان و برای فروش 25 هزار و 600 تومان است.

3 دی 1399

برگزاری مجمع الکترونیک پنج شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت

تهران (پانا)- سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت از برگزاری مجامع الکترونیک پنج شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت در آینده نزدیک خبر داد.

1 دی 1399

اگر روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب نموده اید بخوانید

مدیرکل امور مالی و دارایی استان کرمانشاه از تمام افرادی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب نموده اند درخواست کرد برای مشخص هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان کرمانشاه مشارکت داشته باشند.

29 آذر 1399

مردم برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه کنند

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: آن دسته از سهامداران عدالتی که خواستار لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می توانند از طریق درگاههای شرکت های کارگزاری یا شعب بانک ها، اقدام کنند.

25 آذر 1399

شمش، تماما تحویل می شود اما ...

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، اساس مسائل عرضه فولاد در بورس کالا را از جانب آن هایی دانسته که شمش را از بورس کالا به صورت 100 درصدی دریافت کرده اما نهایتا تنها 35 درصد محصول نهایی همچون میلگرد را در بورس عرضه و الباقی را در بازار آزاد به فروش می رسانند...

23 آذر 1399

خبرنگاران تصویری از کوشش های دولت در قاب تولیدات خبری خبرنگاران

استان ها- خبرنگاران- عدالت اجتماعی، توسعه رفاه در جامعه، حمایت از اقشار کم درآمد و فقرزدایی از جمله صدها رویکرد دولت در سال های اخیر بوده که اکنون به بار نشسته است، موضوعاتی که خبرنگاران خبرنگاران با واکاوی جزئیات آنها کوشش نموده اند این اقدامات را در...

20 آذر 1399

حمایت از متخصصان ایرانی خارج از کشور در حوزه علوم شناختی

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، تفاهم نامه همکاری برای استفاده از ظرفیت های علمی و حرفه ای متخصصان ایرانی خارج از کشور و ایجاد شرایط مناسب برای توسعه فناوری های نوظهور امضاء شد.

19 آذر 1399

مسکن ملی متری چند محاسبه می گردد؟

تهران ( پانا)- بر اساس هزینه های سه ماهه دوم امسال میانگین قیمت هر متر مربع مسکن ملی 2.7 میلیون تومان درنظر گرفته شده که به استان ها ابلاغ شده است.

15 آذر 1399

پرداخت مطالبات صندلی داران تا سرانجام امسال

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران طی اطلاعیه ای بیان کرد معوقات و مطالبات صندلی داران تا انتها امسال پرداخت خواهد شد.

11 آذر 1399

با این دو تست حافظه کوتاه مدت خود را بسنجید

تست حافظه، با استفاده از روش به خاطرسپاری تعدادی از کلمات و یادآوری آنها در زمان محدود، به شما یاری می نماید حافظه کوتاه مدت خود را محک بزنید.

5 آذر 1399

چرا برخی در محیط کار کرونایشان را پنهان می کنند؟

خبرنگاران : یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه نباید کارگرانی که به کرونا مبتلا می شوند، تعدیل یا تهدید به اخراج کنیم، گفت: همچنان که بر رعایت فاصله اجتماعی و زدن ماسک و جریمه افراد خاطی تاکید داریم باید به شرایط کارگران...

1 آذر 1399

از هر 14 کودک یک نفر در معرض اختلال تکاملی زبان است

تهران (پانا) - محققان می گویند از هر 14 کودک یک نفر به اختلال تکاملی زبان مبتلا است، مسئله ای پنهان که در ظاهر کودک نشانه ای ندارد، اما در صورت تشخیص دیرهنگام و رسیدن کودک بالای 5 سال ممکن است این اختلال زبانی تا سرانجام عمر همراه کودک باقی بماند.

29 آبان 1399

مسافری به نام کرونا در مترو ، موج سوم کووید19 با حمل ونقل عمومی جابه جا می گردد

با اینکه فصل پاییز با موج سوم کرونا شروع شد و مسائل بسیاری در حوزه حمل ونقل وجود دارد این مسائل مطرح شده و تراکم بی اندازه در مترو میتواند مارا با موج چهارم و پنجم و... در ماه های اینده روبرو کند.

20 آبان 1399

برگزاری هفته جهانی فضا در شرایط کرونایی

هفته جهانی فضا سال جاری با شعار ماهواره ها زندگی را بهتر می نمایند به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا به شکل دیگری برگزار خواهد شد؛ به گونه ای که به گفته دبیر هفته جهانی فضا در ایران ترویج علم فضا در این هفته عمدتا در بستر مجازی صورت خواهد گرفت.

18 آبان 1399

فهرست 10 رئیس جمهور یک دوره ای آمریکا؛ از آدامز تا بوش

خبرنگاران:اندیپندنت در مطلبی به معرفی ده رئیس جمهور یک دوره ای ایالات متحدهپرداخته است.

16 آبان 1399

لج بازی شهرداری با ستاد ملی مقابله با کرونا همچنان ادامه دارد، چرا بودجه فرهنگی مترو شفاف سازی نمی شود؟

افتتاحیه های نمایشی، عدم توجه به دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا و نبود نظارت بر هزینه کرد پروژه های شهری در سال های اخیر ورود جدی نهادهای نظارتی و بازرسی به عملکرد مدیریت شهری را ضروری می کند.

9 آبان 1399

پنجمین عضو شورای شهر ساری دستگیر شد

پنجمین عضو شورای شهر ساری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

8 آبان 1399
تعداد: (97)