کره شمالی بی سر و صدا هفتاد و ششمین سالروز تاسیس حزب حاکم را جشن گرفت

به گزارش سفر به هند، کره شمالی امروز (یکشنبه) بدون برگزاری هیچ گونه مانور نظامی یا دیگر نمایش قدرت تحریک آمیزی، هفتاد و ششمین سالروز تاسیس حزب حاکم کارگران را جشن گرفت.

کره شمالی بی سر و صدا هفتاد و ششمین سالروز تاسیس حزب حاکم را جشن گرفت

به نقل از خبرگزاری یونهاپ، رسانه های دولتی کره شاقتصادی در مقاله های مختلفی که منتشر کردند بر تعلق خاطر و ارادت حزب حاکم و کیم جونگ اون، رهبر کره شاقتصادی به این کشور تاکید کردند اما تا صبح امروز هیچ گونه جشن بزرگ یا نشست های حزبی گزارش نشده است.

روزنامه رودونگ سینمون که اصلی ترین روزنامه حزب حاکم کره شاقتصادی محسوب می شود، ضمن حمایت از کیم جونگ اون بر تلاش های وی در کمک به مردم برای نجات از چالش های اقتصادی از جمله سیل های اخیر و بسته شدن مرز به خاطر پاندمی کرونا تاکید کرد.

به گفته منابع نظامی، هیچ نشانه ای از آماده شدن کره شاقتصادی برای یک مانور نظامی شناسایی نشده است.

احتمالا از آنجایی که سالروز امسال جزو مضرب های پنج نیست (مثلا 70، 75، 80، یا 85) و از آنجایی که کره شاقتصادی ماه گذشته مانور کوچکی را به مناسبت سالروز تاسیس این کشور جشن گرفت، از برگزاری یک مانور نظاسی به مناسبت هفتاد و ششمین سالروز تاسیس حزب حاکم امتناع کرده است.

کره شاقتصادی همیشه سالروزهایی را که جزو مضرب های پنج هستند با رویدادهایی بزرگ همچون اقدامات تحریک آمیز نظامی از جمله پرتاب موشک، مانور نیروها و نمایش تسلیحات استراتژیک تازه و دیگر سخت افزارهای نظامی جشن می گیرد.

کیم جونگ اون سال گذشته مصادف با هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس حزب حاکم متعهد شد تا به تقویت بازدارندگی جنگی دفاع شخصی خود ادامه دهد و یک موشک بالستیک قاره پیمای تازه و دیگر تسلیحات را در جریان یک رژه نظامی گسترده به نمایش گذاشت.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 آبان 1400 بروزرسانی: 3 آبان 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1191

به "کره شمالی بی سر و صدا هفتاد و ششمین سالروز تاسیس حزب حاکم را جشن گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی بی سر و صدا هفتاد و ششمین سالروز تاسیس حزب حاکم را جشن گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید