پاتک پرسپولیس به اصفهان؛ یحیی بیخیال سپاهان نمی گردد

به گزارش سفر به هند، خبرنگاران: پرسپولیس خیلی زود وارد بازار جابجایی تابستانی شده و همین حالا با مرتضی پورعلی گنجی به توافق رسیده تا اولین خرید بزرگش را انجام داده باشد. خبر ها حاکی از تابستان داغ پرسپولیس در بازار است، ولی با سرعتی که مدیران این تیم در پیش گرفته اند، شاید قبل از تابستان، این بازار داغ گردد.

پاتک پرسپولیس به اصفهان؛ یحیی بیخیال سپاهان نمی گردد

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی که در فصل جاری، رقابت بر سر عنوان قهرمانی را به رقیب دیرینه واگذار نموده خیلی زود در پی بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده است. او به همین منظور یک باشگاه خاص را نشانه رفته و می خواهد مهره های کلیدی آن تیم را بخرد: سپاهان. همین حالا در لیست خرید پرسپولیس نام 4 به علاوه یک بازیکن سپاهان به چشم می خورد که عنوان شده کار خرید 2 نفر از آن ها نهایی شده است. دانیال اسماعیلی فر و امید نورافکن (گزینه محتمل)، مدافعان کناری سپاهان، یاسین سلمانی و سروش رفیعی، هافبک این تیم و سجاد شهباززاده، مهاجم این باشگاه گزینه های مورد نظر یحیی گل محمدی هستند. در این بین به نظر می رسد کار انتقال سجاد شهباززاده و سروش رفیعی به پرسپولیس روز های آخر را سپری می نماید و یاسین سلمانی هم اگر قصد رفتن به اروپا را نداشته باشد شاید به پرسپولیس چراغ سبز نشان دهد.

جذب دو گزینه دیگر، با وجود اصرار یحیی برای داشتن آن ها تا به الان چندان همیشه نشده و به نظر می رسد پرسپولیس برای داشتن این 2 بازیکن رقابت سختی خواهد داشت. آنطور که تعیین است، یحیی تمرکز خاصی بر روی باشگاه سپاهان دارد و احتمالا در پی گرفتن انتقام از این باشگاه بابت خریدن شهریار مغانلو، مهاجم فصل پیش پرسپولیس است که سر از سپاهان درآورد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1439

به "پاتک پرسپولیس به اصفهان؛ یحیی بیخیال سپاهان نمی گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "پاتک پرسپولیس به اصفهان؛ یحیی بیخیال سپاهان نمی گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتک پرسپولیس به اصفهان؛ یحیی بیخیال سپاهان نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید