لزوم معرفی دانش آموزان و اولیا پرریسک قبل از برپایی امتحانات پایه های نهم و دوازدهم

به گزارش سفر به هند، خبرنگاران/سمنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان از والدین و مدیران مدارس پایه های نهم و دوازدهم این استان درخواست کرد: دانش آموزان و اولیا با ریسک بالا قبل از برگزاری آزمون به دانشگاههای علوم پزشکی معرفی شوند تا تمهیدات ویژه ای در برپایی امتحانات حضوری آنها اندیشیده شود.

لزوم معرفی دانش آموزان و اولیا پرریسک قبل از برپایی امتحانات پایه های نهم و دوازدهم

حبیب الله خجسته پور با اشاره به نزدیکی امتحانات پایه های نهم و دوازدهم اظهار کرد: باید دو دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود، دوشادوش اداره کل آموزش و پرورش استان در برگزاری مطلوب آزمون ها همکاری همه جانبه داشته باشند.

وی با بیان اینکه امتحانات حضوری دانش اموزان پایه های نهم و دوازدهم با انجام فاصله فیزیکی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود گفت: لازم است تا در تمامی مدارس و حوزه های امتحانی از تهویه مناسب جهت جریان موثر هوا استفاده شود.

خجسته پور بر لزوم جلوگیری از ازدحام دانش آموزان و اولیا در هنگام ورود و خروج دانش آموزان به مراکز آزمون ، تاکید و گفت: معلمین، مدیران و مراقبین امتحانات، آموزش های لازم بهداشتی را از طریق دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود دریافت کنند.

جانشین رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان ادامه داد: باید کدملی اولیای مدرسه و مراقبین در اپلیکیشن ماسک از طریق اداره کل آموزش و پرورش وارد و افراد مبتلا جهت پیشگیری از ورود به جلسات تعیین شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بر ضرورت نظارت جدی دانشگاه های علوم پزشکی بر شیوه برپایی آزمون ها تاکید و نام کرد: باید حتی الامکان برگزاری آزمون ها در فضای باز و با شرایط مناسب برنامه ریزی شود.

وی از اولیا و مدیران مدارس خواست: افراد با ریسک بالا قبل از برگزاری آزمون به دانشگاه های علوم پزشکی در استان معرفی شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1077

به "لزوم معرفی دانش آموزان و اولیا پرریسک قبل از برپایی امتحانات پایه های نهم و دوازدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم معرفی دانش آموزان و اولیا پرریسک قبل از برپایی امتحانات پایه های نهم و دوازدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید