فردا؛ خاتمه مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401

به گزارش سفر به هند، تهران (پانا) - مهلت ثبت نام متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 فردا هشتم آذر به خاتمه می رسد.

فردا؛ خاتمه مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401

ثبت نام متقاضیان ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیغام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از روز دوشنبه مورخ اول آذر ماه شروع شد و این مهلت فردا دوشنبه، هشتم آذر ماه انتها می یابد.

بر اساس آخرین آمار سازمان سنجش آموزش کشور بیش از 40 هزار داوطلب در آزمون دکتری 1401 ثبت نام کردند، و این ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 در روز آدینه مورخ 6 اسفند برگزار خواهد شد. متقاضیان ضروری است از روز سوم تا روز پنجم اسفند ماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

هر متقاضی بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون می تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت کند.

به متقاضیان توصیه می گردد که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. بعلاوه ضروری است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند.

متقاضیان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند. در انتخاب کدرشته امتحانی و بعلاوه شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت نمایند؛ پس از دریافت کد پیگیری 16 رقمی در این خصوص، به درخواست های متقاضیان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

با توجه به مسائل بوجود آمده در آزمون های قبلی، در مورد اشتباه در ارسال عکس متقاضیان که این موضوع اکثراً برای متقاضیانی که ثبت نام آنان به وسیله دیگران انجام می گردد، اتفاق افتاده است، تاکید می گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایند تا اشتباهاً عکس متقاضی دیگری به جای عکس متقاضی ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف، تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

بر اساس تاکید سازمان سنجش و باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در آنالیز و ثبت درخواست ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند به سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس https://request.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. به مواردی که به وسیله دیگری واصل گردد، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1394

به "فردا؛ خاتمه مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401" امتیاز دهید

1 کاربر به "فردا؛ خاتمه مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ خاتمه مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید