سرقت مسلحانه از خانه ها با کلاه گیس

به گزارش سفر به هند، تهران (پانا) - دو عضو اصلی باند سرقت مسلحانه خانه های استان البرز و تهران با اعتراف به 35 سرقت در عملیات پلیس البرز دستگیر شدند.

سرقت مسلحانه از خانه ها با کلاه گیس

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایران، سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: 11 نفر از اعضای باند سارقان مسلح منزل در استان های البرز و تهران اسفند سال گذشته دستگیر شدند اما در ادامه تحقیقات تعیین شد بعضی از اعضای باند هنوز فراری هستند بنابراین تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه یافت و در همین رابطه 2 نفر از اعضای اصلی این باند شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شدند.

وی گفت: در بازرسی از متهمان یک قبضه اسلحه، بی سیم دستی، کلاه گیس، تعدادی اموال مسروقه و دسته کلید کشف شد که در تحقیقات پلیسی اعتراف کردند با همدستی سایر اعضای باند که قبلاً دستگیر شده اند، با شناسایی سوژه های خود در نقاط مختلف شهرهای استان تهران و البرز اقدام به سرقت های مسلحانه منزل نموده و با تخریب در، وارد منزل شده و با بستن دست و پا و دهان مال باختگان، اموالی از قبیل طلا و لوازم برقی با ارزش و سبک را سرقت نموده و متواری می شدند.

در ادامه تحقیقات، خودرو سارقان که 2 دستگاه سمند و پژو پارس بود نیز شناسایی و تعیین شد سارقان با استفاده از پلاک های جعلی که به تازگی از 2 دستگاه خودرو در کرج به سرقت رفته بود به صورت گروه های 5 و 6 نفره وارد منازل، که اغلب ویلایی بودند شده و اقدام به سرقت می کردند.

همچنین تعیین شد متهمان علاوه بر سرقت های مسلحانه به خانه هایی که خالی بود نیز وارد می شدند و اموال شهروندان را سرقت می کردند که تا کنون به 35 فقره سرقت مسلحانه و سرقت عادی اعتراف نموده اند و با اقدامات انجام شده، 6 فقره از سرقت های مسلحانه و 16 فقره از سرقت های عادی در استان های البرز و تهران کشف و کوشش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

سرهنگ نادر بیگی با بیان این که بر اساس نظر کارشناسان ارزش اموال مکشوفه تا کنون بیش از 110 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب کرج با درخواست انتشار تصاویر 2 نفر از متهمان این پرونده در رسانه های جمعی از شهروندانی که به این شیوه و یا از سوی این متهمان مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست کرد تا برای پیگیری شکایت خود و تشکیل پرونده به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج - میدان طالقانی -ابتدای بلوار تعاون مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 964

به "سرقت مسلحانه از خانه ها با کلاه گیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت مسلحانه از خانه ها با کلاه گیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید