سردار زیراهی: شناور اقیانوس پیما به نیروی دریایی سپاه الحاق می گردد، رصد تحرکات شناور های بیگانه در خلیج فارس

به گزارش سفر به هند، فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: به زودی شناور اقیانوس پیما برای حضور در آب های آزاد و اقیانوس ها به ناوگان نیروی دریایی سپاه الحاق می گردد.

سردار زیراهی: شناور اقیانوس پیما به نیروی دریایی سپاه الحاق می گردد، رصد تحرکات شناور های بیگانه در خلیج فارس

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سردار رمضان زیراهی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با گرامیداشت سالروز حماسه آفرینی های رزمندگان در 16 مهرماه سال 1366 در مقابله با آمریکا در خلیج فارس گفت: سردار شهید نادر مهدوی به همرزمانش در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی در خلیج فارس ضربات مهلکی به استکبار جهانی وارد کردند که این روز به نام روز نیروی دریایی سپاه نامگذاری شده است.

وی با اشاره به برنامه های سالروز رشادت و حماسه آفرینی شهید نادر مهدوی و همرزمانش در مقابله با آمریکا در خلیج فارس اعلام کرد: به پاس مجاهدت و ایثار رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس و عملیات مقابله به مثل در خلیج فارس که رزمندگان استان بوشهر نقش برجسته ای در مقابله با آمریکا داشتند برنامه ویژه ای اجرا می گردد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از اجرای 16 برنامه ویژه تجلیل از حماسه آفرینی شهید نادر مهدوی و همرزمانش در 16 مهر اطلاع داد و اعلام کرد: گلباران محل شهادت این رزمندگان و رزمایش اقتدار نیروی دریایی سپاه و برنامه های گوناگون دیگری در مناطق استان بوشهر برگزار می گردد.

سردار زیراهی با اشاره به تحرکات شناور های بیگانه در خلیج فارس تأکید کرد: تمام تحرکات دشمنان در خلیج فارس توسط نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی دریایی سپاه رصد می گردد و این نیرو در آمادگی بالای عملیاتی قرار گرفته است.

وی، با بیان اینکه تجهیزات نیروی دریایی سپاه به روز است توضیح داد: تجهیزات نیروی دریایی سپاه در بعد شناوری، پهپادی و موشکی به روز است و در صورت اشتباه و خطای محاسباتی دشمن، پاسخ دندان شکنی به آنان داده می گردد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به الحاق 188 فروند پهپاد شناسایی و تهاجمی به نیروی دریایی سپاه گفت: هفته گذشته 188 فروند پهپاد به سازمان نیروی دریایی سپاه الحاق شد که این مهم یک ظرفیت برجسته و ویژه محسوب می گردد چرا که کشور های اطراف ایران از این چنین ظرفیتی برخوردار نیستند.

وی پهپاد شناسایی و تهاجمی سپاه را یک ظرفیت منحصر به فرد در غرب آسیا دانست و اعلام کرد: اکنون نیروی دریایی سپاه دارای انواع و اقسام راکت، شناور های موشک انداز، موشک های ساحل به دریا و دیگر تجهیزات پیشرفته نظامی و نیروی انسانی مجرب است.

سردار زیراهی با بیان اینکه پهپاد های یاد شده توسط متخصصان صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در وزارت دفاع ساخته شده است اعلام کرد: به زودی شناور اقیانوس پیما برای حضور در آب های آزاد و اقیانوس ها به سازمان نیروی دریایی سپاه ملحق می گردد.

وی با بیان اینکه آمادگی نیروی دریایی سپاه در ابعاد نیروی انسانی و تجهیزاتی بسیار بالا است اضافه نمود: اگر دشمنان ایران اسلامی دست به خطا بزند و اشتباه محاسباتی نمایند، رزمندگان اسلام به شدت با آنان برخورد می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 605

به "سردار زیراهی: شناور اقیانوس پیما به نیروی دریایی سپاه الحاق می گردد، رصد تحرکات شناور های بیگانه در خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار زیراهی: شناور اقیانوس پیما به نیروی دریایی سپاه الحاق می گردد، رصد تحرکات شناور های بیگانه در خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید