خبرنگاران جاده های خراسان رضوی لغزنده و بارانی است

به گزارش سفر به هند، مشهد- خبرنگاران- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در حال حاضر بارش باران در جاده های نیمه شمالی استان موجب لغزندگی سطح این محورها شده است.

خبرنگاران جاده های خراسان رضوی لغزنده و بارانی است

ابراهیم نصری آدینه شب در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: هم اکنون راههای ارتباطی شهرستانهای سبزوار، بردسکن، جغتای و بخش سرولایت نیشابور بارانی و لغزنده گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین جاده های قوچان- امام قلی ، امام قلی- درگز و مشهد - کلات نیز تحت تاثیر بارش باران سطح لغزنده ای دارند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی شرایط و حجم ترافیک در جاده های استان را روان و عادی توصیف کرد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارش برف و باران از امشب در مناطق مختلف استان خراسان رضوی شدت می گیرد و تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.

همچنین محتمل است بارش برف از اواخر امشب در خراسان رضوی با بارش تگرگ شروع گردد و در روز شنبه بر شدت آن همراه با تشکیل مه و کاهش میدان دید اضافه نموده گردد از طرفی در مناطق کوهستانی این بارشها همراه با کولاک برف خواهد بود.

خراسان رضوی با پنج هزار و 200 کیلومتر راه آسفالته اصلی و فرعی، هفت هزار و 600 کیلومتر راه آسفالته روستایی و هفت هزار و 760 کیلومتر راه غیر آسفالته در صندلی دوم کشور از نظر طول راهها واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 874

به "خبرنگاران جاده های خراسان رضوی لغزنده و بارانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جاده های خراسان رضوی لغزنده و بارانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید