حضور غیرمنتظره 2 بازیکن در فهرست تمدیدی های پرسپولیس!

به گزارش سفر به هند، حامد لک بالاخره بخشیده شد و اجازه حضور در تمرینات پرسپولیس را پیدا کرد. دروازه بانی که در این فصل باری از دوش پرسپولیس برنداشته است؛ یا محروم بوده و یا درون دروازه مشغول دریافت گل های عجیب و غریب. لک که از نظر فنی نزول نموده بود، این اواخر از حیث اخلاقی و رفتاری هم دچار مشکل شد و به صلاحدید یحیی گل محمدی به او گفتند اجازه حضور در تمرینات را ندارد.

حضور غیرمنتظره 2 بازیکن در فهرست تمدیدی های پرسپولیس!

بعد از حذف پرسپولیس از جام حذفی، تمرینات این تیم برای مدتی تعطیل شد. حالا که چند روزی هست سرخپوشان دوباره تمرینات خود را استارت زده اند، حامد لک نیز بعد از چند جلسه با کادر فنی پرسپولیس بالاخره مجوز ورود به تمرینات را به دست آورد. به طور کلی داستان لک در پرسپولیس بسیار پیچیده است و سؤالات زیادی در خصوص آن وجود دارد. این دروازه بان اواخر فصل گذشته با کریم باقری درگیری داشت که در پی انتشار این خبر، طرفداران به تندی علیه او موضع گرفتند.

همان مقطع داستان درگیری لک با توپ جمع کن استادیوم تبریز هم پیش آمد و این ها نشانه های جدی از به حاشیه رفتن گلر سرخ ها بودند. با این حال قرارداد لک با شتابی نامعقول از سوی باشگاه پرسپولیس تمدید شد و این در حالی است که هیچ کس متوجه علت آن همه عجله نشد. قطعا تمدید این قرارداد نمی توانست بدون نظر کادر فنی انجام شده باشد. حالا چه شده است که دروازه بان مورد تأیید، ناگهان از چشم افتاده و در هفته های سرنوشت ساز پایانی حتی اجازه تمرین با تیم را نداشته است؟ نمی گردد که شما امروز از دست یک نفر راضی باشید و چند روز بعد تا این حد نسبت به او بغض پیدا کنید. می گردد؟

داستان لک عجیب و بحث برانگیز است، مخصوصا از این جهت که او تنها مغضوب یحیی نیست که قراردادش قبل از جنجال تمدید شده است. مهدی شیری هم درست با این شرایط از پرسپولیس کنار گذاشته شد. آیا سرمربی پرسپولیس در موارد مختلف بعد از تامل کافی تصمیم گیری می نماید؟ آیا تصمیمات اشتباه یحیی، برای پرسپولیس هزینه های اقتصادی و غیراقتصادی به همراه ندارد؟

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1420

به "حضور غیرمنتظره 2 بازیکن در فهرست تمدیدی های پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور غیرمنتظره 2 بازیکن در فهرست تمدیدی های پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید