جزئیات نو وام 30 میلیون تومانی سفر؛ سود آن چقدر است؟ ، ارائه پکیج سفر به 12 هزار مقصد گردشگری ، وام سفر دو برابر می گردد

به گزارش سفر به هند، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی جزئیات و شرایط ارائه وام 30 میلیون تومانی سفر را اعلام کرد.

جزئیات نو وام 30 میلیون تومانی سفر؛ سود آن چقدر است؟ ، ارائه پکیج سفر به 12 هزار مقصد گردشگری ، وام سفر دو برابر می گردد

به گزارش خبرنگاران، روح الله حسین زاده مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی موضوع اختصاص وام 30 میلیون تومانی سفر را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر با 15 دستگاه دولتی تفاهمنامه همکاری برای اختصاص این وام امضا نموده ایم تا وام 30 میلیون تومانی با 4 درصد سود به کارمندان دولت یا کسانی که می توانند گواهی کسر از حقوق دریافت نمایند تعلق می گیرد.

وی گفت: درخواست بودجه برای اجرای این طرح را از محل تبصره 18 داده ایم به محض آنکه چنین مبلغی اختصاص یابد، این وام نیز در اختیار سرپرست خانوار قرار می گیرد. در حال حاضر ساز و کار آن با بانک عامل مشخص شده است. هر زمان دولت این پول را بدهد آن را در اختیار بانک قرار می دهیم. پس از آن، پکیج سفرها ارائه می گردد.

بیشتر بخوانید:

  • اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی به هر خانواده | سفر مقرون به صرفه با ایران سفر

وی اعلام کرد: قرار است در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران که چند روز دیگر برگزار می گردد؛ پلتفرمی به نام ایران سفر رونمایی گردد در این سایت 12 هزار مقصد بارگزاری شده است و اطلاعاتی درباره سفر به مردم می دهد. افرادی که وام سفر دریافت می نمایند می توانند به این سایت مراجعه نموده و هر مبلغی که برای سفر در نظر گرفته اند از جمله وام 30 میلیون تومانی را بارگزاری می نمایند و به آنها پیشنهاد داده می گردد که به کجا با چنین مبلغی می توانند سفر نمایند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی گفت: دو سال و نیم زمان برد تا بتوانیم این پلتفرم را اجرا کنیم بعلاوه بخش خصوصی دخیل در این کار نیز شناخته شده است. برای طراحی آن نیز 25 پلتفرم جهانی را آنالیز کردیم تا به این مدل رسیدیم. ارائه مشاوره سفر تنها بخشی از کارکرد آن است در این سایت خدماتی مانند کارانه کاپوتاژ، تورهای ورودی و غیره نیز ارائه می گردد.

وی با بیان اینکه ارائه وام سفر در راستای مقرون به صرفه سازی سفرها اجرا می گردد گفت: در نظر داریم تا وام سفر را به 2 وام 30 میلیون تومانی برسانیم یعنی هر خانواده ای بتواند 60 میلیون تومان برای دو سفر بگیرد. نمی توان این وام را یک جا و با مدت زمان کمی دریافت کرد بلکه باید وام اول را در حوزه سفر خرج نموده باشد تا مشمول دریافت وام دوم گردد. اکنون در حال رایزنی هستیم تا هر کسی که برای دریافت وام اول اقدام نموده مشمول دریافت وام دوم نیز گردد.

حسین زاده درباره اینکه تا کنون مدل های مختلفی از کارت های سفر ارائه شده است ولی بی نتیجه مانده گفت: ما در این مدل قرار است مردم را تشویق به سفر کنیم بنابراین نمی توان این وام را نقد کرد بلکه باید تنها در حوزه خرید اجزای سفر استفاده گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1554

به "جزئیات نو وام 30 میلیون تومانی سفر؛ سود آن چقدر است؟ ، ارائه پکیج سفر به 12 هزار مقصد گردشگری ، وام سفر دو برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نو وام 30 میلیون تومانی سفر؛ سود آن چقدر است؟ ، ارائه پکیج سفر به 12 هزار مقصد گردشگری ، وام سفر دو برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید