تصاویری زیبا از کشور آرام سوئیس

به گزارش سفر به هند، کشور آرام و زیبای سوئیس در رده هفتم جدول شادترین مردم دنیا قزار دارد. دارای 7.5 میلیون جمعیت است و متوسط طول عمر در این کشور در حدود 81 سال میباشد.

تصاویری زیبا از کشور آرام سوئیس

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

نرخ جرائم در سوئیس بسیار پائین است و کشور از زیر بنای محکم مالی برخوردار است. در آمد سرانه مردم این کشور 32.300 دلار است. مرکز صلیب سرخ دنیای در این کشور قرار گرفته است.

فعالیت های ورزشی از جمله اسکی و قایقرانی نقش بسزایی در زندگی روزمره مردم این کشور دارد. معدل بودجه سلامتی برای هر نفر در این کشور در سال 3.445 دلار است. دارای مرز مشترک با آلمان، فرانسه، ایتالیا و اتریش میباشد.

قوانین و آداب و رسوم :

1- مردم سوئیس بسیار به مقررات احترام می گذارند و بی نظمی و نقض مقررات را به هیچ وجه برنمی تابند، بنابراین رعایت قوانین و مقررات واحترام به حقوق دیگرافراد جامعه ضرورت تام دارد.

2- مسافرین اتوبوس ها، ترامواها و قطارهای درون شهری بلیط و کارت تردد طلب نمی شود و فرض بر این است که همه دارای بلیط هستند اما هر از چند گاهی مامورین مخفی برای کنترل بلیط و کارت های مجاز تردد سر زده وارد وسایط نقلیه عمومی می شوند. لذا تهیه بلیط اینگونه وسایل نقلیه عمومی قبل از سوار شدن لازم است.

3- مقررات و قوانین داخلی سوئیس برای گردشگران خارجی نیز کاملا اجرا می شود و پلیس نسبت به رعایت آن از طرف خارجی ها هیچگونه انعطاف و اغماضی ندارد.

4- افراد خارجی که وارد این کشور میشوند باید مبدا و منبع پولهای همراه خود را بدانند تا درصورت سوال از طرف مقامات ذیربط بتوانند پاسخ لازم را داشته باشند در غیراین صورت مشمول پولهای قاچاق و غیر قانونی می شوند که براحتی نمی توان به حل و فصل آن اقدام نمود.

5- برای رانندگی در این کشور می باید گواهینامه ملی آن یا یک گواهینامه بین المللی (I D P) در اختیار داشته باشید. (I D P) یک مجوز بین المللی برای رانندگی است که دارندگان آن قادر خواهند بود بدون احتیاج به گذراندن دوره های آموزش رانندگی یا شرکت در امتحانات هدایت و رانندگی در بیش از 160 کشور دنیا رانندگی کنند، مضاف بر اینکه این مجوز به عنوان یک سند معتبر بین المللی، می تواند مشخص و تأیید کننده هویت دارنده آن به شمار آید. اضافه می کند متقاضیان این نوع گواهینامه می توانند در داخل کشور با مراجعه به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران معاونت هدایت و رانندگی و با ارائه گواهینامه ایرانی معتبر خود، نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

گزارش تصویری از طبیعت بکر و بسیار زیبای کشور سوئیس

منبع: گردشبان
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 798

به "تصاویری زیبا از کشور آرام سوئیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویری زیبا از کشور آرام سوئیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید