بیانیه باشگاه کرمانی: مس بلد نبود در زمین خودش را زمین بزند و از داور پنالتی هدیه بگیرد

به گزارش سفر به هند، باشگاه مس کرمان پس از ناکامی در صعود به رقابت های لیگ برتر فوتبال بیانیه ای منتشر کرد.

بیانیه باشگاه کرمانی: مس بلد نبود در زمین خودش را زمین بزند و از داور پنالتی هدیه بگیرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مس کرمان شب گذشته در هفته پایانی مسابقات لیگ دسته اول با 3 گل از سد شهرداری تبریز عبور کرد اما به دلیل فزونی آلومینیوم اراک مقابل داماش، یک گل برای صعود کم آورد.

در بیانیه این باشگاه آمده است: برای یک گلی که بهار را برای مس خشکاند

بیراهه ها به مقصد خود ساده می رسند اما راستا جاده ست که به بن بست می رسد... هر زمان خواستید درد را لمس کنید به تیمی نگاه کنید که فقط یک گل با خوشبختی فاصله داشت... یک گلی که فرقش بهار و خزان امید بود و حسرتی که بازهم دست نوارش بر سر غمزده هایی می کشد که حقشان در شادی بیشتر از این بود.

حقشان بیشتر بود چراکه سالم جنگیدند و هدفشان رسیدن از راه سلامت به مقصد بود... همین گلی که امروز آینه دق آن ها می گردد دقیقا همان گلی است که در اراک برایش خشکاندند.

این گلی که امروز برای مس نروئید به لطف سوت هایی بود که پنالتی ناحق برای دیگران گرفت و تفاوت این یک گل به لطف بازی مشکوک بازیکنانی که برابر مس سر گذاشتند و برابر تیم های دیگر وا دادند تا همه این زشتی ها در نهایت همان یک گلی گردد که برای دیگران حکم بهار زد و برای مس حکم خزان.

البته که مس خود را شماتت می نماید چراکه فوتبال گله مند از این تیم است که چرا با همه نااهلی ها...با همه زدوبندها و همه زشتی هایی که دست به دست هم داد تا مس را زودتر پائین بکشد اما این تیم خود به دست خود فرصت لبخند را از روی فوتبال پاک گرفت و فرصت هلهله شادی را به تفکری داد که با زشتی، به مقصد میانبر می زنند.

البته که مس بلد نبود بازیکنان حریف را با رقم و عدد و سکه برابر خود شل و برابر رقیب قوی کند. البته که مس بلد نبود در زمین خودش را زمین بزند و از داور پنالتی هدیه بگیرد. البته که مس بلد نبود برای شهر دیگر پروژکتور بفرستد تا برای موفقیت خود، در کار دیگران مانع درست کند...و البته که مس بلد نبود با ارتباطات خاص برای موفقیتش امتیاز جمع کند.

مس قصد داشت با بازوی خودش و شرافتی که داشت به موفقیت برسد و شاید اشتباه عمده اش در رقابت با ذات هایی که نمی توانند سلامت باشند همین بود... مس با یک گل کم آورد و این گل را هم خود از کیسه داد...مس از خودش ناراحت است که نتواست ثابت کند همیشه زحمت و سلامت نتیجه می بخشد... چون اصولا اینجا بی راهه ها به مقصد خود ساده می رسند اما راستا جادست که همیشه به بن بست می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 519

به "بیانیه باشگاه کرمانی: مس بلد نبود در زمین خودش را زمین بزند و از داور پنالتی هدیه بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه کرمانی: مس بلد نبود در زمین خودش را زمین بزند و از داور پنالتی هدیه بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید