اگر هارپ آمریکایی عامل زلزله بود، هر روز در ایران زلزله می آمد!

به گزارش سفر به هند، کاربران خبرنگاران نظرات خود را در مورد زلزله ترکیه با ما به اشتراک گذاشتند، عده ای از کاربران عاملیت هارپ در زلزله ترکیه را شایعه ای بی اساس مطرح کردند و عده ای نیز بر این باورند که هرکار از انسان ساخته است.

اگر هارپ آمریکایی عامل زلزله بود، هر روز در ایران زلزله می آمد!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، کاربران خبرنگاران در قبال زلزله ترکیه واکنش های متعددی داشتند؛ عده ای از کاربران که نظر خود را در خبر شایعات عجیب و غریب درباره زلزله ترکیه ؛هارپ عامل لرزش 7/8 ریشتری؟ اعلام کردند، اتفاقات مشابهی را نیز با هارپ مرتبط دانستند، کاربری در این خصوص نوشت: اتفاقا اگر یادتان باشد، زمان راه اندازی دسته های پرنده یا نهنگ یا ماهی یا کوسه وغیره که معمولا رنگ سیاه داشتن به یکباره تلف میشدن وکسی علتش را نمی فهمید.

بیشتر بخوانید:

حل یک پرسش تاریخی بشری : اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟

شما نظر دهید / با صحبت وزیر ارتباطات درباره عادی بودن شرایط اینترنت موافقید؟

تعدادی از کاربران خبرنگاران نیز بر این باورند که هر کاری از انسان بر می آید و این که زلزله در نتیجه هارپ رخ داده باشد بعید نیست، کاربری در این خصوص نوشته است که از این بشر دوپا خیلی کار بر میاد مطمعن باشید که این بشر کره خاکی را به خاکستر تبدیل میکند و دارد در کار خدا مداخله میکنه

عده ای از این کاربران نیز افزایش تعداد زمین لرزه را در سال های اخیر مورد آنالیز قرار داده اند و علت آن را انسانی توصیف کردند؛ کاربری در این خصوص نوشته است که من همواره از خودم پرسیدم چرا وقتی ما بچه بودیم یعنی 25 یا 30 سال پیش زلزله خیلی کم می اومد یا در منطقه ما تبریز اصلا نمی اومد الان هر چند ماه یه بار زلزله می اد نگو علتش انسانی بوده

تعدادی از کاربران خبرنگاران نیز بر این باورند که حتی اگر کار هارپ باشد، کاری از دست کسی بر نمی اید و فهمیدن این موضوع بی نتیجه است؛ کاربری به نام محسن در این خصوص نوشته است که سلام،،همه چیز ممکنه ولی اینکه بگیم هارپ بوده یا نه سخت نیست و میشه دنبال کرد، این رو خواستم بگم که اگر هارپ بوده و تمام اسناد و شواهد نشان بدهد که هارپ بوده و آمریکا اینکارو نموده حالا چه خواسته چه ناخواسته، چکار میشه کرد؟؟؟ ترکیه که خوبه هیچ کشوری جرات حرف زدن به آمریکا رو ندارن ، البته الا ایران، برترین کار اینکه فعلا دعا کنیم مصدومان این زمین لرزه هرچه زودتر پیدابشن و درمان بشن و ویرانی بهبود پیداکنه.

بعضی از کاربران بر این باورند که آزمایشات که انجام می گردد، دیگر مانند سابق کنترل نمی گردد و فجایع زیست محیطی را در پی دارد؛ کاربری با نام سیده موهانا در این خصوص نوشته است که اینا شایعه نیست، دانشمندان سالهاست آغاز به دستکاریهای زیادی درجو زمین کردن و حتی به یونسفر که دورترین لایه جو زمینه هم سرک میکشن اوایل برای ایجاد با آب وهوایی مثل کمبود بارش باران بود ولی جدیدا از دستشون در رفته و خیلی از مراحل کنترل رو نمیتونن انجام بدن ومثل سلاح جدیدی شده برایشان. البته وقتی بدون داشتن آگاهی کامل تو کار خدا دستکاری میکنن همین عواقب و داره. مثل خانومایی که بوتاکس براشون عادی شده غافل ازاینکه چه عواقب خطرناکی داره و پزشکا برای پول هرکاری میکنن. سم بوتاکس یابولوتونیم انقدر خطرناکه که فقط سرسوزنی اگر از لایه دوم پوست عبور کنه درجا میکشه وحتی تو مرحله سم شناسی قابل رویت نیست. و همینطور جراحی پیکرتراشی وغیره. فقط خداست که قادرمطلقه.

در این میان اما تعدادی از کاربران خبرنگاران، وقوع زلزله به وسیله هارپ را شایعه ای بی اساس توصیف کردند؛ کاربری با نام نوین در این خصوص نوشته است که ایجاد زلزله به وسیله هارپ هنوز تایید نشده و کسی نتوانسته اون رو دقیقا ثابت کنه؛ حتما قبل از اختراع هارپ هم زلزله های شدیدی رخ دادن. شاید هارپ تاثیراتی رو در وضع آب و هوا و... داشته باشه، اما هنوز علت قطعی بر ساختن زلزله به وسیله اون بیان نشده هر چند از این بشر دوپا هر کاری بر میاد...

کاربر دیگری که مخالف نظریه هارپ بود، در این خصوص نوشته است که برای ایجاد یک زلزله 6 ریشتری باید هفتصد هزار عدد از بمبهای اتمی نظیر بمبی که در ناکازاکی منفجر شد را در عمق زمین منفجر کرد تا قدرت لازم تامین گردد که البته باید نزدیک به محل مورد نظر انجام گردد که قابل ردیابی و آنالیز با سیستمهای سنجش مواد رادیو اکتیو و پرتوهای گاما و بتاست که مدت زمان طولانی در محل وجود خواهند داشت، دوم امواجی که هارپ به تونیسفر شلیک میکند قدرتی برابر با 10000 لامپ 100 وات در یونیسفر آزاد و بخش قابل توجهی از آن جذب و اندازه کمی بازتاب پیدا میکند و سوم ارتفاع یونیسفر است که از 60 کیلومتر بالاتر از زمین آغاز و تا250 کیلومتری ادامه دارد که با توجه به قطر 60000 هزار کیلومتری زمین زاویه دورتر از 2000 کیلومتری ار محل قرار گیری هارپ عملا خارج از میدان بازتابی امواج هارپ هست، آقای سردبیر لطفا نشر دهید تا به اشتباه قدرت خدا را به دشمنمان امریکا اعطا نکنیم.

یکی دیگران از کاربران خبرنگاران که مخالف عاملیت هارپ در زلزله ترکیه است؛ نوشته است که چرا چرت وپرت میگید. اگر هارپ علت زلزله میشد. با این دشمنی که با ایران دارن. تا الان تهران هرروز زلزله میومد.

بعضی از کاربران خبرنگاران اما در این بین نظری متفاوت ارائه کردند و بر این باورند که سدسازی های بزرگ ترکیه عامل زلزله بوده است؛ کاربری در این خصوص نوشته است که زدن سد های ابزرگ در ترکیه و جمع آوری آب در حجم وسیع در پشت سر ها باعث فشار به لایه های زمین و فعال شدن گسل ها در رها سازی انرژی بالا شد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 19 بهمن 1401 بروزرسانی: 19 بهمن 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1562

به "اگر هارپ آمریکایی عامل زلزله بود، هر روز در ایران زلزله می آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر هارپ آمریکایی عامل زلزله بود، هر روز در ایران زلزله می آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید