احتمال لغو رقابت های جهانی کشتی در سال 2020 قوت گرفت

به گزارش سفر به هند، به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه اتحادیه دنیای کشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا تصمیم گرفت بعضی از رویدادهای رسمی را از تقویم سال 2020 میلادی لغو کند، همچنان بارقه ای از امید برای برگزاری رقابت های دنیای بزرگسالان باقی گذاشت. بدین ترتیب وعده داد اگر موج شیوع ویروس کرونا طی ماه های اخیر فروکش کند، رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان دنیا اواخر آذرماه یعنی در آخرین ماه میلادی به میزبانی صربستان برگزار گردد. اما انگار فرایند غیر قابل کنترل کرونا تا به امروز طبق پیش بینی هیات رئیس اتحادیه دنیای کشتی رقم نخورده و باز هم هیچ قطعیتی برای برگزاری رقابت های دنیای در تاریخ اعلام شده وجود ندارد.

احتمال لغو رقابت های جهانی کشتی در سال 2020 قوت گرفت

با ما همراه باشید و درباره تابستان در کانادا بیشتر بدانید.

هر چند نشست آینده هیات رئیسه اتحادیه دنیای کشتی هنوز برگزار نشده و بعضی معتقدند ممکن است در این نشست، رای بر برگزاری رقابت های دنیای در انتها سال میلادی صادر گردد، اما شواهد امر نشان می دهد، رقابت های دنیای سال 2020 به طور کلی لغو خواهد شد.

البته روس ها به عنوان یکی از موافقان برگزاری رقابت های دنیای در امسال میلادی با وجود به تعویق انداختن رقابت های قهرمانی کشورشان، همچنان بر برگزاری مسابقات دنیای پافشاری می نمایند و حتی اردوی آماده سازی کشتی گیران خود را هم به طور محدود و حفاظت شده برپا نموده اند. اما دیگر مدعیان کشتی دنیا همچون ایران و آمریکا تمایل و آمادگی چندانی برای حضور در رقابت های دنیای 2020 ندارند و چه بسا با توجه به موج فزاینده ویروس کرونا در کشورهای مختلف، از لغو مسابقات دنیای استقبال خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 548

به "احتمال لغو رقابت های جهانی کشتی در سال 2020 قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال لغو رقابت های جهانی کشتی در سال 2020 قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید