آزمایش پزشکی در خانه با بیمه تکمیلی رایگان شد!

به گزارش سفر به هند، برای همه ما تا حالا پیش آمده است که دچار درد یا عارضه ای شده باشیم، به پزشک مراجعه کنیم و پزشک برای تشخیص آزمایش تجویز کند. با طرح جدید درمانکده، می توانید آزمایش پزشکی را در خانه یا محل کار با پوشش بیمه تکمیلی رایگان انجام دهید.

آزمایش پزشکی در خانه با بیمه تکمیلی رایگان شد!

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

پزشک به تنهایی نمی تواند بیماری ها را درمان کند و از ابزارها و روش های مختلفی در این راه بهره می برد. آزمایش های تشخیصی پزشکی یکی از مهم ترین ابزارهای درمانی پزشکان است. بدون انجام آزمایش، پزشک نمی تواند به اطلاعات درستی از شرایط سلامتی ما دست پیدا کند.

همه ما درگیر روزمرگی زندگی هستیم و تیم درمانکده به خوبی از این مشکل خبردار است. بعد از بحران ویروس کرونا، تجربه زیادی در اجرای سرویس آزمایش کرونا بدست آوردیم که باعث شده است شناخت بهتری از مسائل بیماران داشته باشیم. ما معتقدیم که تنها راه چاره بنیادین برای این مشکل، ساده و ارزان تر کردن فرایند درمانی مثل آزمایش پزشکی برای بیماران است.

به همین خاطر درمانکده با بیمه های تکمیلی وارد همکاری شد تا آزمایش در محل دلخواه بیماران را رایگان کند!

بله درست شنیدید، آزمایش رایگان! یعنی بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای آزمایش، فرانشیز بیمه، نمونه گیری و حتی ایاب و ذهاب.

اگر ساکن تهران یا کرج هستید و از یکی از بیمه های تکمیلی بانک مرکزی، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک ملت، بانک تجارت، بانک سپه، بانک توسعه صادرات ایران، یاری رسان، البرز، دانا، رازی، معلم، ایران، سینا، ملت، تجارت نو و میهن هستید، می توانید درخواست انجام آزمایش در خانه یا محل کار بدهید، بدون پرداخت هیچ هزینه ای!

· درخواست آزمایش رایگان با بیمه تکمیلی

این اتفاق 2 مشکل عظیم بیماران را حل میکند:

رفت و آمد به آزمایشگاه برای نمونه گیری و دریافت جواب آزمایش رفت و آمد به بیمه تکمیلی برای تشکیل پفراینده و دریافت هزینه بیمه درمانی تکمیلی دیگر لازم نیست برای انجام آزمایش به آزمایشگاه مراجعه کنید. کافیست به وبسایت درمانکده بروید، نسخه خودتان را بارگذاری کنید تا تیم پشتیبانی برای نمونه گیری با شما هماهنگی کند. ثبت درخواست و انجام آزمایش برای کاربران دارای بیمه تکمیلی رایگان است.

حالا دیگر این اتفاق نمی افتد که بخاطر وقت نداشتن یا سختی رفت و آمد، سلامت شما به خطر بیفتد. پس اگر بیمه تکمیلی دارید، همین حالا با سرویس آزمایش در محل درمانکده در هر جای تهران و کرج که هستید، رایگان آزمایش پزشکی بدهید.

لیست کامل بیمه های تکمیلی درمانی تحت پوشش:

بانک مرکزی، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک ملت، بانک تجارت، بانک سپه، توسعه صادرات ایران، یاری رسان (SOS)، البرز، دانا، رازی، معلم، ایران، سینا، ملت، تجارت نو و میهن.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 849

به "آزمایش پزشکی در خانه با بیمه تکمیلی رایگان شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایش پزشکی در خانه با بیمه تکمیلی رایگان شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید