گزینه ذوب آهن علی دایی بود، مذاکره با سرمربی خارجی در دستور کار

به گزارش سفر به هند، احمد جمشیدی در ارتباط با انتخاب سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: سیاست مد نظر هیات مدیره و مدیریت باشگاه همیشه بر حمایت از تیم های ورزشی باشگاه به ویژه تیم فوتبال بوده و یقینا بایستی فردی سکان راهنمایی تیم فوتبال ذوب آهن را به دست گیرد که در خور شان، صندلی و قدمت دیرینه ذوب آهن باشد.

گزینه ذوب آهن علی دایی بود، مذاکره با سرمربی خارجی در دستور کار

وی اضافه کرد: با در نظر دریافت شرایط کلی فوق، قصد داشتیم که از گزینه های مطرح داخلی استفاده نماییم که نمونه شاخص آن آقای علی دایی بودند ولی بنا بر مواردی که قبلا و توسط ایشان مطرح شد این کار انجام نپذیرفت و با جمع بندی نهایی که صورت گرفت تصمیم بر استفاده از سرمربی بین المللی و دارای سوابق روشن برای سکان داری تیم فوتبال شد که مذاکرات لازم در این زمینه با چندین گزینه مطرح، شروع شده که به زودی و پس از نهایی شدن، اطلاع رسانی لازم در این ارتباط صورت می پذیرد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با اشاره به اینکه در زمان نقل وانتقالات هستیم، اظهار کرد: باشگاه به دنبال جذب بازیکنان مورد احتیاج تیم در پست های مورد نظر است و با تایید کمیته فنی باشگاه، مذاکراتی در این خصوص اجرا شده که این بازیکنان طی روزهای آینده معرفی و به تمرینات تیم اضافه می شوند.

وی همچنین ابراز کرد: با توجه به احتیاج ضروری به انسجام بهتر تیم و انجام تمرینات با کیفیت بالاتر، در صدد برگزاری اردوی با کیفیت تحت نظر کادر فنی و سازمان فوتبال باشگاه در مکان مناسب می باشیم که محل آن متعاقبا اعلام می شود.

جمشیدی همچنین گفت: با نظر کمیته فنی باشگاه و تا هنگام معرفی سرمربی جدید تیم، هماهنگی های لازم برای برگزاری با صلابت تمرینات و برگزاری چند ملاقات محبت آمیز با تیم های فوتبال کشور اجرا شده که به زودی برنامه زمان بندی آن اعلام خواهد شد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در خاتمه اظهار کرد: بایستی از صبر و شکیبایی طرفداران راستین، دلسوزان واقعی باشگاه و مسئولین ذیربط کشوری و استانی که همیشه یار و یاور مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه بوده اند سپاس گذاری کرده و به ایشان اطمینان قلبی دهم که در نیم فصل دوم ، شاهد نتایج بهتری که در شان و صندلی واقعی ذوب آهن باشد، خواهند بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 77

به "گزینه ذوب آهن علی دایی بود، مذاکره با سرمربی خارجی در دستور کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه ذوب آهن علی دایی بود، مذاکره با سرمربی خارجی در دستور کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید