کنایه پپ گواردیولا به ژوزه مورینیو

به گزارش سفر به هند، .به گزارش دیلی میل، ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی با کنایه از این که پپ گواردیولا توانسته است ساوت گیت را تحت فشار قرار دهد تا استرلینگ را به تیم باشگاهی برگرداند، استفاده کرد و گواردیولا نیز پاسخ او را داد.

کنایه پپ گواردیولا به ژوزه مورینیو

مورینیو بار ها از گرت ساوت گیت درخواست کرد تا هری کین که تازه از مصدومیت رها شده است را دعوت نکند، ولی ساوت گیت به این حرف توجهی نکرد، ولی در قبال درخواست گواردیولا مبنی بر بازی ندادن به رحیم استرلینگ به این توصیه توجه کرد.

اکنون رحیم استرلینگ آخرین جدال ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا بوده است. فوتبالیست انگلیسی بدون بازی در آخرین بازی برابر ایسلند، به دلیل آسیب دیدگی ساق پا پیش از تمرین تیم انگلیسی از ترکیب کنار رفت. با این حال مورینیو، قبل از دیدار شنبه این هفته تاتنهام و منچسترسیتی، در کنفرانس مطبوعاتی خود این موضوع را مطرح نمود.

این مربی پرتغالی نسبت به اوضاع موجود انتقاد کرد و گفت: ساوت گیت گفت برخی مربیان بازیکنان را تحت فشار قرار می دهند تا برای تیم ملی بازی نکنند. من دوست دارم بدانم آن مربیان چه کسانی هستند. همه ما می دانیم که استرلینگ قرار است در دیدار منچسترسیتی و تاتنهام بازی کند. این ها جزییاتی هستند که فکر می کنم ساوت گیت باید برای همه ما توضیح دهد. ماه گذشته وقتی اریک دایر تیم ملی را ترک کرد، نمی توانست دو بازی برای تاتنهام انجام دهد. او نه در لیگ برتر و نه در اروپا بازی نکرد، او برای بهبودی به دو هفته زمان نیاز داشت. اما استرلینگ بازی می کند. چرا بازیکن مصدوم ما نمی تواند دو هفته بازی کند، ولی استرلینگ بعد از خروج از ترکیب انگلیس در این هفته بازی می کند؟

گواردیولا نیز در مورد آنچه اتفاق افتاده پاسخ داد و گفت: شاید مورینیو پزشک است و من نمی دانم. او بهتر است پزشکان تیم ملی انگلیس را فرا بخواند.

این جمعه یک سال از حضور مورینیو در تاتنهام سپری شد و اکنون این تیم باید در دیداری حساس برابر منچسترسیتی به میدان برود که بیش از هر چیز تقابل مورینیو و گواردیولا نگاه ها را به خود خیره خواهد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 684

به "کنایه پپ گواردیولا به ژوزه مورینیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه پپ گواردیولا به ژوزه مورینیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید