ژاپنی ها با وجود کرونا علاقه ای به ماندن در خانه ندارند

به گزارش سفر به هند، مردم ژاپن باوجود اعلام شرایط فوق العاده همچنان در محل کار خود حاضر می شوند.

ژاپنی ها با وجود کرونا علاقه ای به ماندن در خانه ندارند

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از کیودو، طبق نتایج یک نظرسنجی تنها 18 درصد از مردم در ژاپن از رفتن به محل کار خود به دلیل ویروس کرونا خودداری نموده اند. این پایین ترین آمار در بین 26 کشوری است که در این نظرسنجی شرکت نموده اند.

طبق این نظرسنجی که توسط موسسه تحقیقاتی YouGov در انگلیس صورت گرفته با اینحال 87 درصد از شرکت نمایندگان ژاپنی در این نظرسنجی نگران ابتلا به این ویروس هستند درحالیکه این آمار در اواسط مارس 66 درصد بوده است.

در بین افراد شرکت نماینده در این نظرسنجی تنها مردم فنلاند همانند ژاپنی ها شاهد کمترین میزان عدم حضور در محل کار بودند و تنها از لحاظ نگرانی ابتلا به ویروس تنها مردم ویتنام با 89 درصد بیشتر از ژاپنی ها نگران مبتلا شدن به کویید 19 بودند.

68 درصد شرکت نمایندگان در نظرسنجی در مالزی و هند گفتند که از منزل مشغول انجام کارهای خود هستند و این آمار به ترتیب در خصوص فیلیپین و چین 66 و 56 درصد بود. در بین آمریکایی ها نیز تنها 32 درصد مشغول انجام دورکاری هستند.

درصد پایین دورکاری مردم ژاپن درحالی توجهات را به خود جلب نموده که شینزو آبه، نخست وزیر این کشور در 7 آوریل و به دنبال افزایش شیوع ویروس کرونا در توکیو و 6 استان دیگر اعلام شرایط فوق العاده کرد.

مرکز تحقیقاتی نیپون گفت که در کشورهایی که دستورات مبنی بر دورکاری به صورت قانونی اعمال شده تعداد افرادی که از رفتن به محل کار خودداری می نمایند به شدت افزایش یافته است.

اما در ژاپن که اقدامات برای کنترل ویروس کرونا از لحاظ قانونی الزام آور نیست، بسیاری از مردم به دلیل مسائل انجام دورکاری، همچنان در محل کار خود حاضر می شوند.

در نظرسنجی موسسه YouGov حدود 27000 نفر از 26 کشور در اروپا، آمریکا، آسیا پاسیفیک و خاورمیانه شرکت نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 201

به "ژاپنی ها با وجود کرونا علاقه ای به ماندن در خانه ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاپنی ها با وجود کرونا علاقه ای به ماندن در خانه ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید