احتیاج زنان به نوازش جدای از رابطه جنسی

به گزارش سفر به هند، احتیاج زنان به نوازش و محبت جسمانی جدا از رابطه جنسی احتیاجی است که مردان با توجه به آن می توانند رابطه جنسی را به یک عشق ورزی واقعی تبدیل نمایند.

احتیاج زنان به نوازش جدای از رابطه جنسی

برخی از زنان از اینکه همسرشان تنها زمانی به سمت آنها می رود که می خواهد رابطه جنسی داشته باشند شاکی هستند و معتقدند اینکار آنان را دلسرد می نماید. نیاز زنان به نوازش و محبت های جسمانی مانند در آغوش گرفته شدن نیازی است که اغلب توسط آقایان نادیده گرفته می شود. در خصوص این خواسته زنان و چگونگی پاسخ به آن در ادامه بیشتر بخوانید.

آنچه مردان باید در خصوص نیاز زنان به نوازش بدانند

زنان به تماس جسمانی غیر از زمان نزدیکی نیازمندند

زنان از تماس جسمانی با همسرشان لذت می برند؛ اما نه فقط در رختخواب و هنگام نزدیکی. آنان به تماس جسمانی در مواقعی غیر از نزدیکی هم نیازمندند. هنگامی که مردان فقط به منظور برقراری رابطه جنسی به سمت آنان می فرایند آمادگی آن را ندارند که با عشق، شور و حال و پذیرش تمام، به آنها پاسخ دهند. قبل از اینکه جسم زن آمادگی پذیرش مرد داشته باشد، باید قبلش آماده شده باشد. هربار مردی دست همسرش را می گیرد و موهایش را نوازش می نماید یا در آغوشش می گیرد، آن هم بی هیچ دلیل خاصی، گویی به او می گوید دوستت دارم. این به راستی قلب و روح زنان را از شادی و رضایت پر می نماید.

نیاز زنان به نوازش به خلقت زنان باز می شود

خلقت زنان اینگونه است که به نوازش نیاز دارند. این خصوصیتی است که مردان باید آن را بپذیرند و درک نمایند. تصور کنید می خواهید آتشی روشن کنید. ابتدا با یک کبریت تکه چوبی را روشن می کنید و سپس به آرامی و در لحظه مناسب یک تکه هیزم روی آن قرار می دهید تا حسابی گر بگیرد و سپس هیزم های دیگر را یکی پس از دیگری روی هم قرار می دهید تا شعله ور شوند. در خصوص بدن زن هم درست به همین منوال است. هر نوازش، هر در آغوش دریافت و هر بوسه، آتش شعله های نیاز و گرایش جنسی را در بدن زن شعله ور می نماید. شما هرگز نمی توانید انتظار داشته باشید با یک کبریت کپه ای هیزم در یک چشم به هم زدن شعله ور شود. برای این کار باید وقت صرف کنید. به همین گونه هرگز نمی توانید از همسرتان انتظار داشته باشید با نوازشی کوچک گداخته شود و در آتش عشق شما بسوزد. به خصوص اگر در طول هفته از هیزم ها خوب مراقبت ننموده باشید یا آنان را در جایی مرطوب رها نموده باشید! نباید فراموش کنید که در طول هفته باید به همسرتان عشق بورزید و نیاز زنان به نوازش را نادیده نگیرید.

محبت جسمانی رابطه جنسی را به عشق ورزی تبدیل می نماید

نوازش و محبت جسمانی همان چیزی است که رابطه جنسی صرف را به عشق ورزی واقعی تبدیل می نماید. عشق ورزی با نزدیکی فرق دارد. عشق ورزی چشیدن طعم لحظاتی ناب است که از عشق لبریز شده است. چنانچه عشق ورزی را به نزدیکی و رابطه جنسی محدود بدانید، در اصل به خودتان کم فروشی نموده و خود را از لذت عشق ورزی واقعی محروم نموده اید. نکته ای که درک آن آهمیت دارد این است که عشق ورزی فقط به رختخواب محدود نمی شود. رختخواب ممکن است جای راحتی برای این کار باشد اما اگر منتظر شوید برای عشق ورزی به رختخواب بروید مرتکب اشتباهی عظیم شده اید چرا که زن در رختخواب به سرعت مرد آماده نمی شود و به آمادگی قبلی نیاز دارد.

صحبت سر این نیست که چه عملی بیشتر زن را آماد می نماید. مردان نیز می توانند یاد بگیرند با همین روش آتش عشق، محبت جسمانی و گرایش جنسی خود را شعله ورتر سازند. می توانند طعم جاذبه و محبت جسمانی بیشتری را در فضایی بسیار غیر شهوانی بچشند و از آن لذت ببریند.

توصیه به مردان

  • مرتکب اشتباه همه یا هیچ نشوید. همه یا هیچ باور غلطی است که به مرد می گوید حق ندارد آماده شود، مگر آنکه وقت آن را داشته باشد که به آخر برود. بنابراین برخی از مردان در مواقعی که وقت ندارند، از هر گونه تماس و محبت جسمانی دیگر خودداری می نمایند چرا که این کارها ممکن است آنان را آماده کند و از آنجا که وقت ندارند تا به آخر بفرایند، پس ترجیح می دهند هیچ کاری ننمایند. آنان به طور ناخودآگاهانه به خود می گویند:ببین، حالا که وقت ندارم ارضا شوم چرا هم خودم را اذیت کنم و هم زنم را. و اینگونه نیاز خودشان و نیاز زنان به نوازش را نادیده می گیرند.
  • مردان عزیز، سعی نکنید با رسیدن به ارضا کامل، هرچه زودتر از شر احساسات لطیف عاشقانه و انرژی جنسی خود خلاص شوید. اجازه دهید این انرژی کمی در بدنتان ذخیره شود. بیاموزید چگونه آن را درقلب خودتان بالا بکشید. خواهید دید عشقتان نسبت به همسرتان افزایش خواهد یافت، و سپس هنگامی که با او عشق ورزی می کنید، به سطوح جدیدتری از لذت و شور و شعف جنسی خواهید رسید که در گذشته هرگز تصورش را هم نمی کردید.

منبع: از باربارا بپرسید

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 640

به "احتیاج زنان به نوازش جدای از رابطه جنسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتیاج زنان به نوازش جدای از رابطه جنسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید