طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری

به گزارش سفر به هند، امروز با طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری که در زمینه کامپیوتر و تکنولوژی فعالیت می نماید آشنا می شوید. مهم ترین خواسته این شرکت، داشتن فضایی به راحتی یک خانه بود.

طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری

جهت دریافت خدمات خرید اینترنتی درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

این ساختمان چندطبقه با پیروی از مینیمال گرایی اسکاندیناویایی طراحی شده. با اینکه تکنولوژی بخش مهمی از فعالیت این شرکت محسوب می گردد، اما هیچ نشانی از آن در طراحی داخلی ساختمان به چشم نمی خورد.

در این طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری برای طراحی همه طبقات از یک نقشه استفاده شده. در مرکز هر طبقه، چیزی شبیه میدان تعبیه شده که محل گپ و گفت، صرف صبحانه و قهوه و ناهار پرسنل است.

در این سالن تعدادی میز غذاخوری کوچک و تعدادی میز بلند و سرتاسری همگانی قرار گرفته است که فضای ناهارخوی را برای پرسنل دلچسب می نماید.

در عکس بعدی یک نمونه از اتاق های استراحت این ساختمان را می بینید که هم برای کار و استراحت و هم برای برگزاری جلسات استفاده می گردد. در هر اتاق کار این شرکت، مثل اتاق جلسات ایده پردازی، دیوارهایی مخصوص طراحی تعبیه شده.

در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری از بقیه سالن های این ساختمان برای برگزاری جلسات کوچک تر استفاده می گردد. این سالن ها به واسط قفسه های سیمی شبکه بندی شده ای از هم جدا شدند که کاربری هر فضا را تعیین نموده ولی جلوی دیده شدن بقیه اتاق ها را نمی گیرند.

تعدادی اتاق ساده و مرسوم هم در اختیار پرسنل قرار گرفته است، مثل اتاق جلسه ای که در زیر می بینید.

میدان های طبقات مختلف که قبلا با آن ها آشنا شدید توسط یک پلکان مارپیچی که با گل و گیاه آپارتمانی تزئین شده به هم متصل شده اند.

عکس بعدی یکی از این میدان ها را به شما نشان میدهد که به جای آشپزخانه چوبی روشن، با کابینت های تیره و جزیره دکور شده.

گوشه و کنار سالن مرکزی طبقه آخر ساختمان، از فضایی ساکت و آرام برای استراحت پرسنل برخوردار است.

نیمکت و جایگاه های ردیفی این سالن ها، به پرسنل اجازه میدهد در این فضای دلنشین نشسته و در حین کار از تابش نور خورشید لذت ببرند.

در این طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری اتاق هایی وجود دارد که از درب های سرتاسر شیشه برخوردار هستند. مثل این اتاق که از یک طرف به بالکن بیرونی راه دارد.

این بالکن محل هواخوری و لذت بردن از چشم اندازی زیبای شهر است. از این زاویه می توانید نیمکت چوبی داخل اتاق که دقیقا همسطح بالکن چوبی است را ببینید.

منبع: بازسازی ساختمان
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 284

به "طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید