تور ویتنام: شگفت انگیزترین های هوشی مین

به گزارش سفر به هند، آشنایی با شگفت انگیزترین های هوشی مین

آیا از گشت و گذار ساده خسته شده اید و در پی شگفت انگیزترین های هوشی مین هستید تا بتوانید برترین و لذت بخش ترین لحظات را با شادی سپری نمایید؟ با ما باشید تا شما را با شگفتی های هوشی مین آشنا نماییم و بتوانید برترین لحظات را در این شهر تجربه نمایید. هوشی مین جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده که به همین علت مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

تور ویتنام: شگفت انگیزترین های هوشی مین

سفر به دل زیباترین منطقه آسیا را با تور ویتنام تجربه کنید و از شهرهای هوشی مین و هانوی ویتنام دیدن کنید.

جاذبه هایی که هوشی مین دارد مملو از شادی بوده و بعضی از آنها نیز می توانند تجربه ای به یاد ماندنی برایتان بوده باشند. منظور از شگفت انگیزترین های هوشی مین جاذبه هایی است که با گشت و گذار در آنها می توانید روی نوی از طبیعت و یا سازه های منحصر به فرد را مشاهده نمایید که انتخاب هوشی مین به عنوان مقصد می تواند برترین مورد باشد. چرا که شهر هوشی مین مملو از شگفتی هایی است که شما را جذب خود خواهد کرد.

شگفتی های هوشی مین تنها به جاذبه های طبیعی و رود سایگون خلاصه نمی گردد و می توان معماری های بعضی بنا های آن را نیز از جمله شگفت انگیزترین های هوشی مین دانست. در این مقاله سعی کرده ایم که شما را با بعضی مناطقی که کمتر دیده شده اند آشنا کرده و شما را در سفر به هوشی مین یاری رسانیم

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور پاتایا و تور ترکیه مقرون به صرفه هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند.این تور ها از پرطرفدار ترین تور های خارجی هستند .

موزه یادگار جنگ از شگفت انگیزترین های هوشی مین

بی شک مشاهده تاریخ یک کشور می تواند برای هر فردی لذت بخش بوده باشد. از آنجا که هوشی مین در زمانی مرکز ویتنام جنوبی بوده است به همین علت جاذبه های گردشگری بسیاری داشته و موزه های متعددی در آن فعالیت می کنند که موزه یادگار جنگ را می توان شگفت انگیز ترین موزه هوشی مین دانست.

حال شاید از خود بپرسید که شگفتی تماشا موزه چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: موزه یادگار جنگ از جمله مراکزی است که خود را کاملا بی طرف نشان داده و هیچگونه تعصبی نسبت به هوشیمین نشان نداده و به همین علت می توانید تمامی حوادث جنگ را به روی تصویر مشاهده نمایید.

بعلاوه تاکتیک های رزمی نیز قابل مشاهده می گردد. به عبارتی می توان گفت: با مراجعه به این موزه می توانید از شیوه جنگ ویتنام و بعلاوه نحوه مقاومت 30 ساله آن آشنایی یابید. یکی از شگفتی های این موزه را می توان امکان مشاهده تفنگ های قدیمی و نو دانست که می تواند شما را با پیشرفت روز افزون آشنا سازد.

تانک و بعلاوه جنگنده های دوران قدیم را نیز می توانید در این موزه مشاهده نمایید. البته گذشته از اقلام داخل موزه نباید معماری موزه را فراموش نمود. چرا که معماری این موزه بسیار لوکس و زیبا بوده و اطراف آن را فضای سبز فرا گرفته و به همین علت می توانید به راحتی در فضای سبز اطراف موزه قدم بزنید.

بلیط ماهان

تونل کوچی از جمله شگفت انگیزترین های هوشی مین

یکی از برترین و شگفت انگیزترین های هوشی مین را می توان تونل های کوچی دانست که این تونل ها به دستور ویت کنگ ساخته شده اند. البته منظور از تونل یک شبکه به هم پیوسته نخواهد بود. چرا که می توان از آنها به عنوان یک گودال کوچک یاد کرد. اما این تونل ها توانست یاری بسزایی به نیروهای ویتنامی کرده و جان بسیاری را نجات دهد. این تونل ها در جای جای شهر هوشیمین قابل مشاهده هستند که تقریبا طول و عرضی حدود 50 در 50 داشته و بسیار کوچک خواهند بود. با قرار گرفتن در داخل این تونل ها می توانید تجربه ای به یادماندنی برای خود ایجاد نمایید.

توجه داشته باشید که تونل های کوچی از طریق سنگ کاشی مدلی که بر روی آن قرار می گرفته به صورت کامل پوشیده می شد تا نیروهای دشمن نتوانند محل مخفی شدن نیروهای ویتنامی را بدانند. البته بعضی از این گودال ها به یکدیگر پیوسته هستند و می توان نام تونل بر روی آنها گذاشت که امکان بازدید از آنها برای همگان وجود داشته و می توانید یکی از شگفت انگیزترین های هوشیمین را مشاهده نمایید. البته کسانی که تنگی نفس دارند و یا نمی توانند در نواحی تنگ قرار گیرند بهتر است بازدید از این تونل ها را از برنامه سفر خود حذف کنند.

برج بیتکس از شگفت انگیزترین های هوشی مین

آیا در پی شگفت انگیز ترین منظره هوشی مین هستید؟ برج بیتکس یکی از شگفت انگیزترین های هوشیمین میباشد که بازدید از آن برای همگان توصیه می گردد. باید بدانید که این برج بلندترین برج هوشیمین می باشد که 262 متر ارتفاع دارد. این برج تشکیل شده از بازار های تجاری بسیاری میباشد که می توانید لوازم مورد احتیاج خود را از این فروشگاه های خریداری کرده و سپس عرشه برج را جهت استراحت انتخاب نمایید.

از این بخش می توانید کل شهر را به ذره بین کشیده و تمامی نقاط شهر را به صورت دقیق مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که منظره زیبای این برج را به هیچ وجه نباید از دست بدهید. بخصوص در زمان شب برترین منظره را داشته و می توانید خاطره خوشی از برج برای خود داشته باشید. رود سونگ سایگون را می توان مهمترین موردی دانست که به زیبایی هرچه تمام تر منظره برج افزوده است.

عبادتگاه امپراطور JADE

این مرکز تاریخی را حتما باید در برنامه سفری خود به هوشیمین قرار دهید چرا که این بنا را می توان یکی از شگفت انگیزترین های هوشی مین دانست که می تواند هر شخصی را به حیرت آورد. باید بدانید که مهمترین موردی که شما در بازدید عبادتگاه جذب خود خواهد کرد معماری بی نظیرش می باشد. مهمترین ویژگی این عبادتگاه را می توان چند فرقه بودن آن دانست. چرا که در داخل این عبادتگاه می توانید انواع عبادتگاه ها را مشاهده نمایید که مردم در مذهب خود عبادتگاه را انتخاب می کنند.

مهمترین ویژگی این عبادتگاه را می توان رنگ بندی معماری و بعلاوه فضای داخلی آن دانست. چرا که معماری آن به گونه ای است که از چندین رنگ تشکیل شده که توجه شما را به صورت کامل به خودش جلب خواهد کرد. چنانچه به معماری های جالب قدیمی و مشاهده مجسمه های بی نظیر علاقه دارید بازدید از این عبادتگاه را در فهرست مراکز تماشای هوشی مین قرار دهید.

کوه بادن از شگفت انگیزترین های هوشیمین

یکی دیگر از شگفت انگیزترین های هوشیمین را می توان کوه بادن دانست که بازدید از این کوه برای همگان لذت بخش خواهد بود. این کوه در هوشی مین واقع شده و حدود دو ساعت با هوشی مین فاصله دارد. این منطقه شگفت انگیز می تواند هدف خانوادگی شما بوده باشد. گشت و گذار در قله کوه از یک طرف و منظره زیبای شهر از طرف دیگر سبب شده که این کوه از اهمیت ویژه ای برای گردشگران برخوردار بوده باشد.

البته می توانید تله کابین را جهت صعود به قله کوه بادن انتخاب نمایید که در این صورت لذت آن بیشتر نیز خواهد شد. توجه داشته باشید که این کوه از اهمیت ویژه ای برای مردم هوشیمین برخوردار می باشد و در قدیم آتشفشان فعال داشته است و امروز آتشفشان مرده به شمار می رود.

بازار شناور از شگفت انگیزترین های هوشی مین

شاید این بازار ها تا به امروز بسیار کم مورد توجه قرار گرفته اند اما بازدید از این بازار ها می تواند شگفت انگیز بوده باشد. در این بازار ها انواع میوه، گل و بعلاوه غذاهای دریایی به فروش می رسد که گردشگران می توانند علاوه بر خرید، برترین تجربه را از این نوع بازار ها داشته باشند. قایق هایی که به عنوان مغازه فعالیت می کنند بر روی رودخانه سونگ سایگون واقع می شوند و به راحتی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

سفر به این مکان میتواند بسیار مجذوب کننده و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

منبع: دلتابان
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1244

به "تور ویتنام: شگفت انگیزترین های هوشی مین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ویتنام: شگفت انگیزترین های هوشی مین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید