سوئیت اختصاصی رولزرویس فانتوم در خودرو

به گزارش سفر به هند، یک مجموعه متوقف کننده امواج، مانع از شنیده شدن صدا از دو طرف می شود، اما یک ابزار ویژه نیز به راحتی ارتباط خوب و راحت راننده و سرنشینان را رقم می زند.

سوئیت اختصاصی رولزرویس فانتوم در خودرو

خبرنگاران | سرویس اخبار - به نقل از کارمگزین،نسخه جدید و توسعه یافته رولزرویس فانتوم یک لیموزین لوکس با فاصله بین محوری بیشتر و کابین بزرگتر است که صندلی ها و فضای عقب آن کاملا از صندلی های جلو مجزا شده و تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل دارد.

رولزرویس فضای پشت راننده را به یک صفحه شیشه ای الکتروکروماتیک برای ایجاد فاصله با سرنشینان عقب مجهز کرده است. این صفحه با فشار یک دکمه مات شده و مانع دید راننده یا سرنشینان جلو از فضای انتهایی خودرو می شود.

این فضا بیشتر شبیه یک سوئیت خصوصی متحرک است که نه تنها تمامی دید بصری با ردیف جلوی خودرو قطع می کند، بلکه راه نفوذ هر گونه سر و صدا به فضای پشتی را نیز مسدود خواهد کرد.

یک مجموعه متوقف کننده امواج، مانع از شنیده شدن صدا از دو طرف می شود، اما یک ابزار ویژه نیز به راحتی ارتباط خوب و راحت راننده و سرنشینان را رقم می زند.

برای ارتباط خوب بین راننده و سرنشینان تنها فشار یک دکمه کافیست. از طرفی مالکان قادر به پذیرش یا رد تماس دریافتی از سوی راننده نیز هستند. از طرفی یک محفظه برای رد و بدل کرد مدارک یا ملزومات دیگر بین فضای حرکت و سوئیت اختصاصی پشت وجود دارد که کنترل آن با سرنشینان عقب خودرو خواهد بود.

این سوئیت به سیستم جانبی تئاتری با 2 صفحه نمایش 12 اینچی نیز مجهز است. این دو صفحه نمایش اطلاعات را نمایش داده و با سیستم تلفن سرنشینان هماهنگ می شوند.

منبع: عصر ایران

منبع: setare.com
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 825

به "سوئیت اختصاصی رولزرویس فانتوم در خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوئیت اختصاصی رولزرویس فانتوم در خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید