ساخت بازی بعدی کارگردان بایوشاک رو به اتمام است

به گزارش سفر به هند، مدت نسبتا زیادی است که خبری از بازی جدید کن لوین ، خالق بازی بایوشاک، نشنیده ایم. قبل از اینکه بخواهیم استودیو و بازی جدید لوین را فراموش کنیم، اخبار جدیدی منتشر شده که ما را امیدوار می کند که شاید به زودی چیزهای بیشتری از این اثر بشنویم. اخباری که البته جزئیات کمی را هم درباره بازی مشخص کرده اند.

ساخت بازی بعدی کارگردان بایوشاک رو به اتمام است

چند سال پیش بود که کن لوین به صورت رسمی گفت که استودیو Irrational Games به کار خود انتها داده است و به جای آن، او استودیو جدید و کوچکتری را که شامل برخی از اعضای کلیدی استودیو قبلی بوده اند، تأسیس کرده است؛ استودیو کوچکی که Ghost Story Games نام دارد. سال گذشته از طریق انتشار یک آگهی شغلی متوجه شدیم که بازی بعدی خالق معروف سری بایوشاک، قرار است یک شبیه ساز ایمرسیو (Immersive Sim) باشد که از المان های ژانرهای تیراندازی اول شخص و نقش آفرینی بهره مند خواهد بود. اکنون آگهی شغلی جدیدی در سایت شرکت تیک تو منتشر شده که مشخص می کند که استودیو Ghost Story Games به دنبال جذب یک تهیه کننده ارشد است. با این حال، در اثر انتشار این آگهی، جزئیاتی بیشتری از بازی مشخص شده است که می تواند در نوع خود جالب باشد.

این بار در آگهی شغلی نوشته شده که استودیو Ghost Story Games که در حال حاضر تعداد اعضایش کمتر از 35 نفر است، همچنان روی یک بازی ایمرسیو علمی تخیلی که در آن المان های نقش آفرینی وجود دارد، کار می کند. اگرچه آن ها اطلاعات بیشتری را از بازی منتشر نکرده اند اما در این آگهی گفته شده که بازی وارد فاز انتهای توسعه خود شده است و آن ها همچنان در حال توسعه اثر هستند. از آنجایی که تأسیس این استودیو در سال 2017 میلادی رخ داد، می توانیم امید داشته باشیم که بازی واقعا مراحل انتهای توسعه خود را آغاز کرده یا حداقل نزدیک به آن شده باشد؛ چراکه اکنون می دانیم این بازی چند سالی است که در حال توسعه بوده است.

علاوه بر این، برای آشنایی بیشتر با بازی و کاری که قرار است آن ها برای ساخت بازی انجام دهند، پیشنهاد شده که گفتگوی کن لوین در GDC 2014 تماشا شود. گفتگوی مفصل و جذابی که در آن کن لوین به روایت داستانی بازی های ویدیویی پرداخته است.

با توجه به این خبر، احتمال دارد که به زودی از ساخته جدید کن لوین که در حال حاضر فقط توضیحات اندک مبهمی از ژانر آن می دانیم، منتشر شود. همه ما منتظریم تا ببینیم او و تیمش بعد از بایوشاک اینفینیت چه چیزی را برای طرفداران فراهم کرده اند. از آن طرف، اخباری هم وجود دارد که می گوید استودیو Cloud Chamber در حال ساخت بازی جدیدی از سری بایوشاک است که البته طبیعتا با پروژه کن لوین متفاوت خواهد بود.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 610

به "ساخت بازی بعدی کارگردان بایوشاک رو به اتمام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت بازی بعدی کارگردان بایوشاک رو به اتمام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید