خبرنگاران رانندگان تاکسی و اتوبوس در اولویت اختصاص واکسن کرونا باشند

به گزارش سفر به هند، تهران- خبرنگاران- معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در نامه ای خطاب به فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در شهر تهران، خواهان اولویت دهی به رانندگان تاکسی و اتوبوس برای تزریق واکسن کرونا شد.

خبرنگاران رانندگان تاکسی و اتوبوس در اولویت اختصاص واکسن کرونا باشند

به گزارش خبرنگاران از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سید مناف هاشمی در این نامه عنوان نمود: سیستم حمل ونقل به عنوان یکی از مهم ترین ارکان اثربخش کلانشهر تهران به شمار می رود که نقش بسزایی در حجم و سطح گسترده جابه جایی شهروندان با شیوه ها و مدهای مختلف حمل ونقلی را عهده داراست. ورود ویروس کرونا در یک سال گذشته به کشور نشان داد با وجود تعطیلی بخش های اساسی کشور بر اساس تدابیر ستاد ملی کرونا، لحظه ای وقفه یا تعطیلی در بخش های مختلف حمل ونقلی که در تمام ساعات شبانه روزی درحال خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار هستند را نداشت و چه بسا باتمام توان بر خود وظیفه دانست در کنار تمام بخش های اجرایی و کادردرمان بایستد تا شاهد بازگشتن زندگی سرشار از سلامت و تندرستی باشیم.

وی تاکید نمود: همانطور که می دانید سهم جابجایی بیش از 4 میلیون نفری روزانه به وسیله شبکه اتوبوس و تاکسی در پایتخت بخشی از سهم عمده حمل و نقل عمومی است و در طول مدت شیوع این بیماری در کشور، در کمال تاسف و ناراحتی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران شاهد درگذشت بیش از 200 نفر از همکاران زحمتکش و بدون ادعای خود بود که در صف خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان بودند.

هاشمی توضیح داد: با توجه به ورود واکسن به کشور و شروع فرآیند توزیع و تزریق آن برای همه بخش های دارای اولویت و درگیر این بیماری، ما را بر آن داشت تا ضمن تشکر مجدد از زحمات حضرتعالی و همه همکاران، خواستار اختصاص سهمیه برای همه همکارانمان در عرصه خدمت رسانی به شهروندان و مساعدت و موافقت تان برای در اولویت قراردادن این موضوع باشیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 846

به "خبرنگاران رانندگان تاکسی و اتوبوس در اولویت اختصاص واکسن کرونا باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رانندگان تاکسی و اتوبوس در اولویت اختصاص واکسن کرونا باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید