ترامپ: در صورت عبور معترضان از فنس ها با شوم ترین سلاح ها از آنها استقبال می کردیم

به گزارش سفر به هند، رئیس جمهور آمریکا در ادامه اظهارات تهدیدآمیز خود علیه هزاران شهروند معترض به قتل یک شهروند سیاهپوست آمریکایی توسط پلیس این کشور اعلام نمود که اگر شب گذشته معترضان از فنس های کاخ سفید عبور نموده بودند، با شوم ترین سلاح ها از آنها استقبال می شد.

ترامپ: در صورت عبور معترضان از فنس ها با شوم ترین سلاح ها از آنها استقبال می کردیم

به گزارش گروه بین الملل سفر به هند، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در پیامی توئیتری با اشاره به اینکه شب گذشته شخصاً شاهد اعتراضات گسترده در اطراف کاخ سفید بوده است، تأکید کرد که اگر معترضان از فنس های کاخ سفید عبور می کردند، با شوم ترین سلاح های از آنها استقبال می شد.

ترامپ در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: سرویس مخفی آمریکا دیشب کار بسیار بزرگی را در کاخ سفید انجام داد. آنها کاملاً حرفه ای و عالی بودند. من داخل [کاخ سفید] بودم، همه حرکات را می دیدم و هیچ گاه تا این حد احساس امنیت ننموده بودم.

وی اضافه کرد: آنها به معترضان اجازه دادند که هرچقدر می خواهند فریاد بزنند و پرخاش نمایند، اما اگر کسی بیش از حد سر و صدا می کرد یا از چارچوب خارج می شد، به سرعت و با قدرت بر سرش فرود می آمدند، طوری که نمی دانستند چه چیزی به آنها برخورد نموده است.

رئیس جمهور آمریکا در توئیت دیگری ادامه داد: جمعیت زیاد بود و به گونه ای حرفه ای سازماندهی شده بود، اما هیچ کس حتی به گذشتن از فنس هم نزدیک نشد. اگر چنین کاری می کردند، با شرورترین سگ ها و شوم ترین سلاح هایی که من تا به امروز دیده ام، از آنها استقبال می شد. تعداد زیادی از مأموران سرویس مخفی منتظر اقدام هستند.

آدینه شب یک خبرنگار شبکه خبری ان بی سی گزارش داد که با دستور سرویس مخفی آمریکا کاخ سفید به دلیل تظاهرات معترضان به قتل جورج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی که هفته گذشته در ایالت مینه سوتا به گونه ای وحشیانه توسط یک افسر پلیس به قتل رسید، به حالت تعطیلی موقت درآمده است.

بعضی رسانه های آمریکایی نیز گزارش دادند که معترضان در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید تجمع نموده و با نیروهای سرویس مخفی آمریکا درگیر شده اند.

ادوشنبه گذشته یک افسر سفیدپوست در آمریکا یک مرد سیاه پوست غیرمسلح را در شهر مینیاپولیس به قتل رساند و پس از آن ایالت مینه سوتا و چندین ایالت دیگر آمریکا شاهد برگزاری تظاهرات گسترده مردمی در اعتراض به رفتار نژادپرستانه و وحشیانه پلیس با سیاهپوستان بوده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 392

به "ترامپ: در صورت عبور معترضان از فنس ها با شوم ترین سلاح ها از آنها استقبال می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در صورت عبور معترضان از فنس ها با شوم ترین سلاح ها از آنها استقبال می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید