بهتر بود که فدراسیون والیبال 10 درصد سهم خود را می بخشید

به گزارش سفر به هند، رقابت های لیگ برتر والیبال در سال 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام ماند. باشگاه سایپا یکی از تیم های حاضر در مسابقات لیگ برتر والیبال بود و روز گذشته به بازیکنان خود اظهار داشت که 70 درصد قرارداد به بازیکنان پرداخت و 30 درصد پرداخت نمی گردد. فدراسیون والیبال نیز 10 درصد سهم خود را دریافت خواهد نمود.

بهتر بود که فدراسیون والیبال 10 درصد سهم خود را می بخشید

امید هاشمی در مصاحبه با سفر به هند درباره شرایط پرداخت قرارداد بازیکنان گفت: قرار بر این شد 70 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت گردد و 30 درصد باقی بماند. همچنین فدراسیون والیبال 10 درصد سهم خود را برداشت خواهد نمود که البته ما این 10 درصد را از 70 درصد قرارداد بازیکنان کسر نخواهیم کرد، یعنی بازیکنان 70 درصد را کامل دریافت خواهند کرد و ما 10 درصد سهم فدراسیون را از 30 درصد به جامانده پرداخت می کنیم.

مدیر تیم والیبال سایپا در ادامه اضافه نمود: شیوع ویروس کرونا تمام کشور را تحت تأثیر قرار داد و این مشکل برای همه پیش آمده است. قرار بود هم باشگاه ها و هم بازیکنان کمی از سهم خود کوتاه بیایند و باشگاه سایپا نیز پذیرفت علیرغم نیمه تمام ماندن مسابقات، 70 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کند.

وی در ادامه اضافه نمود: ای کاش فدراسیون هم یاری می کرد و قشنگ تر بود که فدراسیون والیبال 10 درصد سهم خود را می بخشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 282

به "بهتر بود که فدراسیون والیبال 10 درصد سهم خود را می بخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتر بود که فدراسیون والیبال 10 درصد سهم خود را می بخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید