انصراف مدافع پیشین استقلال از حضور در کادر فنی، قربانی:طرفداران از فرهاد مجیدی حمایت نمایند، گفتند دنبال سهم هستی

به گزارش سفر به هند، پیروز قربانی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که نمی تواند در مقطع فعلی عضو کادر فنی فرهاد مجیدی باشد و از طرفداران خواست به سرمربی جدید یاری نمایند.

انصراف مدافع پیشین استقلال از حضور در کادر فنی، قربانی:طرفداران از فرهاد مجیدی حمایت نمایند، گفتند دنبال سهم هستی

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اینکه گفته می گردد قرار است دستیار فرهاد مجیدی در استقلال گردد، گفت: جای افتخار است که صحبت از حضورم در استقلال می گردد، اما پیش از این نظرم را گفته بودم و پای آن هستم. در روزهای گذشته صحبت های زیادی در خصوص صفحات مجازی و شرایط استقلال انجام دادم. کسی که خواب باشد را، می توان بیدار کرد، اما فردی را که خودش را به خواب زده، سخت است بیدار کرد.

وی با اشاره به فضایی که در صفحات مجازی وجود دارد، اضافه نمود: طرفداران استقلال روی سر من قرار دارند، ولی بدانند امثال حسن روشن، جوانی شان را برای استقلال گذاشتند و نباید به آنها توهین گردد. متأسفم که خیلی راحت به پیشکسوتان استقلال توهین می گردد. اصلا فرض کنیم که استراماچونی می ماند و 5 جام قهرمانی کسب می کرد، اما چطور اجازه دادید به پیشکسوتانی همچون حسن روشن، فرهاد مجیدی، هادی طباطبایی، ستار همدانی و ... توهین شده و آنها را سرخورده شوند؟

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی صحبت های من هم جنبه کنایه داشت و هم شوخی، اما همه آنها واقعیت بود. از روز اول حرف هایم را درباره حضور در استقلال زده ام و الان هم افتخار می کنم که به جایی رسیده ام که از من می خواهند به استقلال خدمت کنم، اما در مقطع فعلی نبودم بهتر از بودن است. به مجیدی در تماس تلفنی گفتم که همه جوره یاریش خواهم کرد تا در استقلال پیروز باشد.

قربانی در پاسخ به این سؤال که چرا دوست ندارد در کادر فنی استقلال باشد، گفت: بعضی ها من را به سهم خواهی و سهم طلبی متهم کردند. به آقایان گفتم که شاید نتوانم فیزیکی یاری کنم، اما از بیرون به مجیدی و استقلال یاری خواهم کرد. همه استقلالی ها باید به مجیدی یاری نمایند تا با استقلال پیروز باشد و نتیجه بگیرد.

وی با ناراحتی از اینکه به او گفته بودند که دنبال سهم خواهی از استقلال است، گفت: می خواهم ماجرای حضورم در استقلال را شفاف بگویم. در ابتدای فصل، امیرحسین فتحی و علی خطیر با من صحبت کردند که عضو کادر فنی استراماچونی باشم. من او را ندیده بودم تا اینکه در جلسه معارفه او را دیدم. در همان روز، صحبت هایی مطرح شد و مترجم استراماچونی اشتباه مطالب را ترجمه کرد. استراماچونی هم گفت من احتیاج به دستیار ندارم و یک مربی دروازه بان و یک آنالیزور می خواهم. با خطیر تماس گرفتم و ماجرا را گفتم، او به من گفت که فتحی در این زمینه (حضورم در کادر فنی اسرتاماچونی) عجله نموده و دو، سه روز صبر کنم تا همه چیز درست گردد. استراماچونی هم گفته بود که می توانم به عنوان سرپرست تیم بیایم، آن هم در شرایطی که اصغر حاجیلو سرپرست تیم بود. به فتحی و خطیر گفتم که استراماچونی چه کاره است که بگوید سرپرست چه کسی باشد؟ همان شب از حضور در استقلال انصراف دادم، آن هم در شرایطی که بار دیگر پیشنهاد سرپرستی و حضور در آمادمی استقلال را دادند و قبول نکردم بیایم، پس من دنبال سهم خواهی نبودم.

متاسفانه همه پیش بینی های من در خصوص استراماچونی درست از آب درآمد، قربانی با بیان این جمله ادامه داد: در تلویزیون هم صحبت کردم و گفتم که دیگر هیچ موقع من در استقلال نمی بینید. من هر چه در زندگی ام دارم، از استقلال بوده و دلم بیشتر از از کسانی که الکی می خواهند خودشان را در دل طرفداران جا نمایند، می سوزد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال توضیح داد: بار دیگر تکرار می کنم که برای مجیدی آرزوی پیروزیت نموده و همه جوره به او یاری خواهم کرد. باز هم یک جریانی راه می افتد تا مجیدی پیروز نگردد، اما از مردم می خواهم که این بار باهوش بوده و از قضایای اخیر درس بگیرند. ماجرای استراماچونی یک سناریوی از پیش مشخص شده بود. او چند مدیر برنامه و وکیل داشت و هر اتفاقی می افتاد، یک چیزی را رو می کرد. استراماچونی حتی در ایران هم آدم داشت و بهتر است آنهایی را پیدا نمایند که استقلال را خار و خفیف کردند. امیدوارم عزت استقلال حفظ گردد، تیمی که دو بار قهرمانی آسیا را کسب نموده و خیلی ها دنبال آن هستند. طرفدار استقلال، باهوش باشید و از ماجرای اخیر درس بگیرید. به من قربانی ناسزا بگویید، اما به حرف هایم فکر کنید، این بار مجیدی آمده و نگذارید ماجراهای اخیر تکرار گردد.

قربانی در سرانجام گفت: الان هم از مجیدی عذرخواهی می کنم که نمی توانم در کادر فنی باشم، اگر چه هر کسی جای من بود، فقط این سؤال را می پرسید که کجا را امضاء کند! منطق به من می گوید الان در استقلال نباشم، بهتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 71

به "انصراف مدافع پیشین استقلال از حضور در کادر فنی، قربانی:طرفداران از فرهاد مجیدی حمایت نمایند، گفتند دنبال سهم هستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصراف مدافع پیشین استقلال از حضور در کادر فنی، قربانی:طرفداران از فرهاد مجیدی حمایت نمایند، گفتند دنبال سهم هستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید