انتصاب تازه در دولت رئیسی

به گزارش سفر به هند، سید صولت مرتضوی با صدور حکمی سید علی قریشی را به سمت قائم مقام معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

انتصاب تازه در دولت رئیسی

متن حکم سید صولت مرتضوی به توضیح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر سید علی قریشی

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی و لزوم بهره مندی و به کارگیری روش های مدیریتی کارآمد، اثربخش و جهادی در ارکان دولت مردمی و انقلابی، به موجب این حکم به سمت قائم مقام معاون اجرایی و سرپرست نهاد منصوب می شوید.

با عنایت به اهمیت و نقش حوزه معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد در هماهنگی و پشتیبانی از اقدامات و عملکرد دولت و ایجاد زمینه های لازم و موثر برای هم افزایی و هماهنگی ارکان قوه مجریه به منظور دستیابی به اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیشبرد همه جانبه امور کشور انتظار دارد با تشریک مساعی و بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و عناصر خدوم، متعهد، کارآمد و توانمند، ضمن برنامه ریزی و تعامل موثر با کلیه مدیران نهاد و دستگاه های اجرایی کشور در جهت تحقق شعار های دولت مردمی موثر و منشاء اثر باشید.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و اهتمام به تفکر عدالت محور و روحیه انقلابی، مردم داری، پاکدستی، فسادستیزی، قانون مداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در انجام وظایف پیروز و موید باشید.

سید صولت مرتضوی

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری

منبع: فرارو
انتشار: 18 مهر 1400 بروزرسانی: 18 مهر 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1173

به "انتصاب تازه در دولت رئیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب تازه در دولت رئیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید