امضا تفاهم نامه همکاری کاراته و تربیت بدنی ارتش

به گزارش سفر به هند، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، عصر روز گذشته به دعوت رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش (امیر سرتیپ 2جمشید فولادی) از رئیس فدراسیون کاراته، جلسه هم اندیشی فدراسیون کاراته و تربیت بدنی ارتش برگزار گردید.

امضا تفاهم نامه همکاری کاراته و تربیت بدنی ارتش

در این جلسه ضمن امضا تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون کاراته و سازمان تربیت بدنی ارتش در بخش های همگانی، قهرمانی، آموزشی و مسابقات، بر برنامه ریزی و پیگیری آغاز آموزش های رشته کاراته در مراکز آموزش و دانشگاه های نظامی ارتش با رعایت پروتکل های بهداشتی و شیوه نامه های ابلاغی تاکید گشت.

همچنین مقرر گشت زیرساخت های برگزاری مسابقات کاراته در دو بخش کاتا و کومیته با توجه به ظرفیت های موجود در یگان های ارتش آنالیز و با رویکردی همراه با استعدادیابی اجرایی شود. گفتنی است رشته ورزشی کاراته جزو رشته های فعال و کاربردی در نیروهای مسلح کشور و ارتش است.

در این جلسه سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تشکر از حمایت های سازمان تربیت بدنی ارتش از رشته ورزشی کاراته، نسبت به اهدای حکم رئیس هیأت کاراته ارتش (سرهنگ خلبان علی حاج انوری) و دبیر هیأت کاراته ارتش (سرگرد خلبان مهدی حسین پور) اقدام نمودند.

امیر جمشید فولادی نیز در این جلسه ضمن تشکر از همکاری فدراسیون کاراته در بهره گیری از ظرفیت های موجود بر تشکیل کمیته اندیشه ورز با حضور نخبگان و پیشکسوتان کاراته ارتش و کارشناسان فدراسیون تاکید کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 841

به "امضا تفاهم نامه همکاری کاراته و تربیت بدنی ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضا تفاهم نامه همکاری کاراته و تربیت بدنی ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید