اختیارات کمیسیون های موارد خاص استانی افزایش می یابد

به گزارش سفر به هند، مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: آیین نامه افزایش اختیارات کمیسیون های موارد خاص دانشگاهی و استانی بازنگری و تدوین شده و در مرحله تأیید وزارت علوم است.

اختیارات کمیسیون های موارد خاص استانی افزایش می یابد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، جاماسب نوزری مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در شصت و ششمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه ها که با حضور وزیر علوم و به شیوه مجازی برگزار شد گفت: مصوبات کمیسیون موارد خاص مرکزی در بهمن ماه هم اکنون نیز نافذ است و دانشجویانی که پرونده آنها قبلا در شورا مطرح شده بود و مصوبه دارد می توانند از رساله یا پایان نامه خود دفاع نمایند.

وی با تاکید بر استفاده از سامانه های آنلاین گفت: از اسفندماه گذشته تا کنون 73 هزار درخواست در سامانه سجاد ثبت شده است.

وی تاکید کرد: تقویت سامانه های آنلاین با همکاری دانشگاه ها می تواند ترددهای حضوری را به حداقل برساند که در شرایط امروز نیاز اصلی کشور برای سلامت جامعه است. استفاده از سامانه سجاد باید در اولویت دانشگاه ها باشد.

نوزری در خصوص تشکیل شوراهای انضباطی در شرایط کرونا گفت: شوراهای انضباطی به پرونده های انضباطی رسیدگی نمایند و با موافقت کتبی دانشجو امکان حضور مجازی دانشجو در جلسه شورای انضباطی وجود دارد، ولی باید صورتجلسه کتبی تنظیم و به دبیرخانه مرکزی ارسال شود.

نوزری با اشاره به موافقت دانشگاه های مبدأ با 6500 درخواست میهمانی و انتقال گفت: توصیه می شود دانشگاه های مقصد نیز با این درخواست ها موافقت نمایند تا به سلامتی دانشجویان در ایام کرونا کمک کنیم. همچنین سامانه مهمانی دروس عملی نیز از 6 مرداد شروع به کار کرده که دانشجویان ده روز وقت دارند ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 496

به "اختیارات کمیسیون های موارد خاص استانی افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختیارات کمیسیون های موارد خاص استانی افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید