کعبیان پور: هر چقدر امتیاز می گیریم، از انتهای جدول جدا نمی شویم، غیبت ویسی احساس نمی گردد

به گزارش سفر به هند، احمد کعبیان پور، مربی تیم فوتبال پیکان می گوید که از دست رفتن امتیازات نیم فصل اول باعث شده پیکان با وجود کسب امتیازات زیاد از انتهای جدول جدا نشود.

کعبیان پور: هر چقدر امتیاز می گیریم، از انتهای جدول جدا نمی شویم، غیبت ویسی احساس نمی گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، احمد کعبیان پور، مربی تیم فوتبال پیکان که به دلیل محرومیت عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از ملاقات با صنعت نفت آبادان شرکت نموده بود، گفت: از وقتی ما به باشگاه پیکان ورود کردیم و تیم تحویل ویسی شد، در مجموع بازی هایی ارائه دادیم که توانایی ها از نظر روحی و فنی افزایش پیدا کرد.

وی اضافه نمود: تیم طوری بسته شده بود که 13 بازیکن بزرگسال و سه دروازه بان داشتیم و سایر بازیکنان جوان بودند. به دلیل مصدومیت ماهینی بازهم در نهایت 12 بازیکن بزرگسال در تیم ما حضور دارد. سایر بازیکنان ما از تیم های امید و جوانان پیکان هستند و دیدید در ملاقات با تراکتور 4 بازیکن امید در ترکیب قرار گرفتند و نتیجه قابل قبولی که همگان دیدند را کسب کردیم.

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: کمتر مربی ای جرات دارد از بازیکنان امید و زیر 23 سال و 25 سال در لیگ برتر بازی بدهد و نتیجه بگیرد. ما بازیکنی مثل دلیر را برای اولین بار در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز بازی داد و امیدوارم سایر مربیان هم مانند ویسی این شجاعت را داشته باشند که به بازیکنان جوان بازی بدهند و به فوتبال ایران یاری نمایند.

کعبیان پور گفت: ویسی 10 بازی روی نیمکت پیکان بوده آمد که دو بازی را مقابل فولاد و پرسپولیس باختیم و بعد از آن سیر صعودی داشتیم. جدولی را بعد از کرونا تهیه کردیم که با حضور 10 تیم بود و الان بین این تیم ها سوم هستیم و توانستیم این شرایط فراهم کنیم.

وی ادامه داد: بازی صنعت نفت برای ما یک بازی 6 امتیازی است و با احترام به این تیم و بهنام سراج، باید امتیاز کامل این بازی را بگیریم تا شرایط مان را در جدول بهتر کنیم تا بتوانیم با رقبایی که در پایین جدول هستند رقابت کنیم.

مربی تیم فوتبال پیکان درباره غایبان این تیم برای ملاقات با صنعت نفت گفت: سعید واسعی، دانیال ماهینی و نادر محمدی بازیکنانی هستند که در این بازی در اختیار نداریم.

کعبیان پور درباره شرایط نه چندان مناسب پیکان برای بقا در لیگ برتر گفت: امتیازهایی که قبل از ما از دست داده اند باعث شده هر چقدر می بریم و مساوی می کنیم همچنان پایین جدول هستیم. از لحاظ امتیازی اندوخته کمی داشتیم و ما فقط دو باخت داشتیم از وقتی آمدیم، 5 مساوی گرفتیم و 2 برد کسب کردیم. هرچقدر کوشش می کنیم از انتهای جدول جدا شویم، نمی توانیم. برای دیگران ملاک نیست اما برای خود ما اهمیت دارد که ببینیم از وقتی آمدیم چه نتایجی کسب کردیم. اگر بتوانیم در همان جدول دوم شویم، سقوط نمی کنیم.

وی در خاتمه وی در مورد غیبت ویسی به دلیل اخراج در بازی قبل گفت: ویسی نیست و اگر بود، بسیار به تیم ما یاری می کرد. او دستیاری مثل مکوندی دارد که می تواند به تیم یاری کند و از طرفی ویسی به کادرفنی اش اعتماد دارد و توانایی این کادرفنی هم باعث می گردد غیبت او چندان احساس نگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 517

به "کعبیان پور: هر چقدر امتیاز می گیریم، از انتهای جدول جدا نمی شویم، غیبت ویسی احساس نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کعبیان پور: هر چقدر امتیاز می گیریم، از انتهای جدول جدا نمی شویم، غیبت ویسی احساس نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید