تور ایتالیا: ویرانه های یک معبد باستانی در ایتالیا کشف شدند

به گزارش سفر به هند، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، ویرانه های یک معبد باستانی در ایتالیا کشف شدند.

تور ایتالیا: ویرانه های یک معبد باستانی در ایتالیا کشف شدند

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

باستان شناسان پیروز شدند دو کلاه خود جنگجویان باستانی، تکه های فلزی را که گمان می رود بقایای سلاح ها باشند و بقایای یک معبد باستانی را با کاوش در محوطه تاریخی ولیا واقع در جنوب ایتالیا که زمانی از مراکز یونانی قدرتمند محسوب میشد، کشف نمایند.

کارشناسان معتقدند این کلاه خودها که در شرایط مناسبی قرار دارند و بعلاوه تکه های فلزی که کشف شده اند به نبرد آلالیا در قرن ششم پیش از میلاد تعلق دارند که در آن کشتی های فوکویا در نبرد دریایی در برابر اتروسک ها و کارتاژها پیروز شد. گمان می رود یکی از این کلاه خودها از نیروهای دشمن گرفته شده است.

در جریان کاوش در ولیا، بقایای دیوارهای یک معبد و ظروفی بر روی آنها که کلمه یونانی مقدس نوشته شده است نیز کشف شد. به گفته باستان شناسان این مکان محل نگهداری از پیشکش هایی بوده که پس از نبرد آلالیا به آتنا، الهه خرد یونان باستان تقدیم شده است.

ولیا بیشتر برای اینکه خانه یک مکتب فلسفی یونانی و فیلسوف هایی همانند پارمنیدس و زنون است، معروفیت دارد. قدمت ولیا به حوالی 540 پیش از میلاد بازمی شود.

منبع: همگردی
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1365

به "تور ایتالیا: ویرانه های یک معبد باستانی در ایتالیا کشف شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا: ویرانه های یک معبد باستانی در ایتالیا کشف شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید