مردم برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه کنند

به گزارش سفر به هند، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: آن دسته از سهامداران عدالتی که خواستار لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می توانند از طریق درگاههای شرکت های کارگزاری یا شعب بانک ها، اقدام کنند.

مردم برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه کنند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) در اطلاعیه ای اعلام نمود: سهامداران عدالتی که نسبت به ارائه سفارش فروش سهام عدالت خود در شبکه کارگزاری یا شعب بانک ها اقدام کرده اما به دلیل نوسانات اخیر بازار سفارش فروش آنها اجرا نشده و مبلغی به حسابشان واریز نشده است، می توانند به درگاه الکترونیکی کارگزاران و بانک ها مراجعه و نسبت به لغو سفارش فروش خود اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده، بدیهی است در صورت عدم مراجعه نامبردگان به درگاه شرکت های کارگزاری و عدم لغو سفارش، سهام آنها بر اساس قیمت های روز بازار به تشخیص کارگزار و در چارچوب قوانین و مقررات به فروش رسیده و وجوه حاصل از آن به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

خاطرنشان می شود: بنا به درخواست تعداد زیادی از مشمولان سهام عدالت مبنی بر ایجاد لغو سفارش فروش، زیرساخت های لازم در اختیار بانک ها و شرکت های کارگزاری قرار گرفته است به طوری که مشمولان می توانند درخواست لغو سفارش فروش خود را در سامانه های کارگزاران و بانک ها ثبت کنند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 669

به "مردم برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید