ماجرای مذاکره سپاهان با ماریو بالوتلی

به گزارش سفر به هند، ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی سپاهان، در دوران کاری خود با بازیکنان سرشناسی کار نموده است. این موضوع سبب شد که طرفداران از وی درخواست نمایند از اعتبارش برای جذب ستاره های سرشناس بهره ببرد. حال او در برنامه ضربه آزاد شبکه اصفهان پاسخ جالبی در این خصوص ارائه کرد.

ماجرای مذاکره سپاهان با ماریو بالوتلی

مورایس در خصوص اینکه چرا از اعتبارش برای جذب بازیکن خارجی باکیفیت استفاده نمی نماید، پاسخ داد: این یک سوال خوب است. من شنیدم یک طرفدار می خواهد بازیکن بخرد! شاید ایده خوبی باشد، اما بحث اینجاست که اگر بخواهیم از اعتبار من استفاده کنیم، باید بپرسم که من باید از کارت اعتباری ام استفاده کنم؟ (با خنده) شاید این یک راه چاره باشد.

مورایس راجع به مذاکره با ماریو بالوتلی گفت: اگر بخواهیم از شوخی بگذریم من بازیکنان باکیفیتی می شناسم و حتی با ماریو بالوتلی صحبت کردم. اما مبلغ بالوتلی را ما نمی توانیم پرداخت کنیم، به خصوص الان که بحث سقف بودجه هست. من حتی نمی دانم اینکه یک طرفدار بازیکنی بخرد داخل بودجه هست یا خارج آن. چیزی که داخل بودجه نیست، چرا پس محدودیت داریم؟ اینجاست که می گویم رقابت منصفانه نیست.

او در خصوص جذب ستاره ها و وجود محدودیت ها گفت: تصور کنید در سپاهان 4، 5 طرفدار داشته باشیم که بتوانند خرج نمایند و برویم بنزما، بالوتلی و راموس را بیاوریم؛ آن وقت فدراسیون چطور می خواهد آن را حل نماید؟ من فقط بازیکنان را می شناسم، ولی محدودیت بودجه داریم. ببینید تیم های عربستانی چطوری هزینه می نمایند و دولت عربستان پرداختی را انجام می دهد، ولی فکر نمی کنم برای دولت ایران امکان پذیر باشد. من واقعا دلم می خواست بازیکن بیاورم. من مربی گومس بودم، ولی اصلا ساده نیست که او را بیاوریم، چون نمی خواهد بیاید و اگر هم بخواهد، از پس مبلغ او برنمی آییم. این مطلب ساده نیست که اینجور بازیکنان را بیاوریم، ولی باید باهوش فکر کنیم که کارت اعتباری مان چه کار می نماید.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1402 بروزرسانی: 16 مرداد 1402 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1632

به "ماجرای مذاکره سپاهان با ماریو بالوتلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای مذاکره سپاهان با ماریو بالوتلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید