فنونی زاده: قلعه نویی هیچ وقت سر تمرین پرسپولیس نرفت، عابدزاده خودش هم نمی داند طرفدار چه تیمی است

به گزارش سفر به هند، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: قلعه نویی اصلا سر تمرین پرسپولیس نرفته بود. عابدزاده خودش هم نمی داند طرفدار چه تیمی است، اما نسبت به پیراهنی که می پوشید عرق داشت.

فنونی زاده: قلعه نویی هیچ وقت سر تمرین پرسپولیس نرفت، عابدزاده خودش هم نمی داند طرفدار چه تیمی است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی فنونی زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازی های لیگ نسبت به گذشته ضعیف تر شده است. البته فکر می کنم تمام تیم ها بازی به بازی بهتر می شوند. استقلال در 4 بازی عملکرد خوبی داشته است. تصور می کردم این تیم ضعیف تر از این ها باشد، اما نتایجی خوبی رقم خورد. استقلال تمرینات خود را دیر شروع کرد و به نظرم این تیم از هفته ششم بهتر می شود.

او افزود: پول فوتبال ما را خراب کرده است. بازیکنی که برای یک سال 10 میلیارد تومان می گیرد به اندازه این پول بازی نمی کند. بازیکنان پول زیادی می گیرند. اگر هم بازی هم نکنند بازهم برای فصل بعد قرارداد دارند. انگیزه و عشق در دوره ما بیشتر بود. یکی از بازیکنانی که از استقلال جدا شده است برای حضور در جمع آبی ها پیشنهاد 15 میلیارد تومانی به مسئولان استقلال داده بود. در نهایت یک دفاع جایگزین او شد و 9 میلیارد تومان گرفت.

فنونی زاده گفت: اولین قراردادی که با استقلال منعقد کردم صد هزار تومان بود. به خاطر قهرمانی با استقلال در آسیا یک خط تلفن همراه به ما هدیه دادند. تلفنی که به ما دادند چهار هزار تومان ارزش داشت. وقتی به امارات می رفتیم برخی از فوتبالیست ها برای کسب درآمد لباس می آوردند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: قلعه نویی اصلا سر تمرین پرسپولیس نرفته بود. عابدزاده خودش هم نمی داند طرفدار چه تیمی است، اما نسبت به پیراهنی که می پوشید عرق داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 736

به "فنونی زاده: قلعه نویی هیچ وقت سر تمرین پرسپولیس نرفت، عابدزاده خودش هم نمی داند طرفدار چه تیمی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنونی زاده: قلعه نویی هیچ وقت سر تمرین پرسپولیس نرفت، عابدزاده خودش هم نمی داند طرفدار چه تیمی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید