زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه 1401

به گزارش سفر به هند، جایگزینی یارانه نقدی با کالابرگ موضوعی بود که اعضای تیم مالی دولت، در هفته های گذشته مطرح کردند. اما ابراهیم رئیسی در جلسه صبح امروز ستاد هماهنگی مالی تایید کرد که فعلا یارانه نقدی ادامه پیدا خواهد نمود و فعلا خبری از کالابرگ نیست.

زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه 1401

به گزارش خبرنگاران، رئیس دولت سیزدهم در این رابطه خطاب به تیم مالی دولت دستور داده، یارانه کسانی که در آنالیز ها، صلاحیت آن ها برای دریافت یارانه احراز شده است به سرعت و بدون وقفه پرداخت گردد. او گفته که به اعتراضات رسیدگی شده و پرداخت یارانه، به تناسب شاخص ها مورد بازنگری قرار گرفته است.

اما او چیزی در خصوص زمان واریز یارانه نقدی مرحله 137 نگفت و جزئیات پرداخت سری نو را به هفته بعد واگذار کرد.

البته پیش از او، مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها پیش بینی نموده بودند که یارانه نقدی و معیشتی تیر ماه 1401 در روز دوشنبه بیستم ماه جاری پرداخت گردد. آنالیز پرداخت ها دولت در مراحل گذشته نیز این موضوع را تایید می نماید.

یارانه تیرماه 1401 به چه کسانی می رسد؟

اگر در مرحله 135 و 136 یعنی اردیبهشت و خرداد یارانه نقدی دریافت نموده اید، در تیرماه نیز باید منتظر یارانه 300 و 400 هزار تومانی باشید. اما اگر جز حذف شدگان یا جاماندگان هستید و در سامانه وزارت کار اعتراض تان را به ثبت رسانده اید. باید منتظر پایش و نتیجه نهایی باشید.

در نهایت اگر سازمان هدفمندی یارانه ها شما را در دهک اول تا نهم قرار دهد، شما نیز در این مرحله یارانه مذکور را دریافت می کنید.

اما چنانچه اندازه گردش حساب یک سال اخیرتان بیش از 300 میلیون تومان است، سفر خارجی رفته اید، یا خودرویی با قیمت بالاتر از 300 میلیون تومان در طول یک سال اخیر خریده باشید، احتمالا در پایش وزارت کار و کارشناسان سازمان هدفمندی یارانه ها در دهک دهم قرار می گیرد. در چنین شرایطی از گرفتن یارانه 300 هزار تومانی محروم می شوید.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1454

به "زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید