زمان بازگشایی خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به تعویق افتاد

به گزارش سفر به هند، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تعوق بازگشایی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه به درخواست جمعی از دانشجویان شورای صنفی دانشگاه اطلاع داد.

زمان بازگشایی خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به تعویق افتاد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، علی صباغ گل، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تعویق بازگشایی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه اطلاع داد و گفت: با توجه به جدی شدن بحران شیوع بیماری کرونا در روز های اخیر و به ویژه بعضی استان های کشور و همچنین درخواست جمعی از دانشجویان شورای صنفی دانشگاه، بازگشایی خوابگاه ها به تعویق افتاد که زمان دقیق تر آن توسط معاونت آموزشی متعاقبا اعلام خواهد شد.

صباغ گل بیلان کرد: از ابتدای شروع بحران بیماری کرونا و تعطیلی دانشگاه ها ضدعفونی خوابگاه ها و تجهیز آن ها به مواد ضدعفونی شروع شد و با توجه به تصمیم ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا و بازگشایی دانشگاه از 17 خرداد ماه اقدامات لازم جهت پذیرش دانشجویان با رعایت پروتکل های مصوب بهداشتی صورت پذیرفت.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: جلسات توجیهی برای آموزش و برطرف مسائل احتمالی با کارکنان اداره خوابگاه ها در چند نوبت با حضور بنده برگزار گردید و آموزش های لازم ارائه شد.

وی اعلام کرد: با مشورت های صورت گرفته با متخصصان مرتبط در ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا و معاونت بهداشتی دانشگاه تصمیم بر آن شد دانشجویانی که طبق شیوه نامه آموزشی مصوب از طرف دانشکده ها معرفی می شوند از محل سکونت خود گواهی سلامت را به همراه داشته باشند تا از انتقال آلودگی به خوابگاه از نقاط مختلف جلوگیری گردد.

صباغ گل اظهار داشت: در تمام مدت شیوع این بحران با دانشجویان شورای صنفی و ستاد دانشجویی مقابله با کرونا در ارتباط بوده و نظرات ایشان را در تصمیمات تا حدی که قابلیت اجرا داشتند، منعکس کردیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 412

به "زمان بازگشایی خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان بازگشایی خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید