رشد 30 درصدی درآمدهای غیرشهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی سقز

به گزارش سفر به هند، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز از رشد 30 درصدی درآمدهای غیرشهریه ای این دانشگاه در سال گذشته اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم در راستای اهداف سازمان مرکزی دانشگاه گام برداریم.

رشد 30 درصدی درآمدهای غیرشهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی سقز

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از سقز، نشست هم اندیشی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با جهانشیر امینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان در سالن آمفی تئاتر این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سقز در ابتدای این نشست با ارائه گزارشی جامع از شرایط این دانشگاه بیان کرد: این واحد دانشگاهی از لحاظ امکانات علمی، پژوهشی و آموزشی، اجتماعی و رفاهی و ... شرایط خوبی دارد.

محمد وارعی از رشد 37 درصدی جذب دانشجو و 30 درصدی درآمدهای غیرشهریه ای در سال گذشته، حذف پیمانکاری های غیرضروری در دانشگاه آزاد اسلامی سقز و واگذاری آن به واحد عمرانی دانشگاه اطلاع داد.

وی توضیح داد: تأسیس رشته های جدید به خصوص در مقطع تحصیلات تکمیلی می تواند یاری خوبی به ادامه فعالیت های مفید واحد سقز باشد، اختصاص نقدینگی برای اجرایی کردن طرح های زودبازده مسکوت مانده در این دانشگاه نیز از مطالبات لازم است.

رشد دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های علمی، پژوهشی و آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان نیز اظهار کرد: با آنالیز های اجرا شده واحد سقز جزو 10 دانشگاه برتر در مقوله برگزاری کلاس های مجازی و برگزاری امتحانات آنلاین بوده و با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا باید واحد فناوری اطلاعات در دانشگاه های آزاد اسلامی استان تقویت گردد.

امینی، کوشش مضاعف را یکی از راه های حفظ شاکله دانشگاه آزاد اسلامی دانست و ادامه داد: باید با اتخاذ استراتژی مناسب اعتماد خانواده ها و جامعه به دانشگاه بیش از پیش حفظ گردد و درآمدهای غیرشهریه ای افزایش یابد.

وی تأکید کرد: یک واحد دانشگاهی اگر بتواند شاخص های خود را در زمینه های علمی، پژوهشی و آموزشی، اجتماعی و رفاهی و ... به درستی پیش ببرد، می تواند از سایر دانشگاه ها پیشی بگیرد.

4078/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 466

به "رشد 30 درصدی درآمدهای غیرشهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی سقز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 30 درصدی درآمدهای غیرشهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی سقز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید